Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "A" - Nová Ves "B" 2:1 (1:1)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "A" - Nová Ves "B" 2:1 (1:1)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "A" - Nová Ves "B" 2:1 (1:1)

Vytvořeno:13. 4. 2015, 11:48
Autor:Jan Večeřa

O.B. "A" - Nová Ves "B" 2:1 (1:1) Branky: Vařílek, Broža

Sestava: Hršel – Trojan (80. Dvořák) , Malý, Jelínek, Karmazín,- Bednář, Laub, Navrátil A., Liška – Vařílek, Broža

Díky bojovnosti a důrazu měla Bítýška od začátku mírnou převahu. Tu zužitkoval Marek Vařílek, který si naskočil na zadní tyči na centr Tomáše Karmazína a hlavou poslal míč do sítě. Soupeř dokázal do poločasu srovnat po pěkné narážečce za obranu.

Na začátku druhého poločasu hosté 2x zahrozili ze standardních situací. Pak převzala opět iniciativu Bítýška. Rozhodující akci založil Aleš Trojan, který se vyrazil dopředu z místa stopera a připravil šanci pro Lukáše Brožu. Ten přehodil gólmana a rozhodl o prvním jarním vítězství.