Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "B" - Křoví "B" 3:0 (1:0)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "B" - Křoví "B" 3:0 (1:0)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "B" - Křoví "B" 3:0 (1:0)

Vytvořeno:28. 4. 2015, 12:34
Autor:Jan Večeřa

O.B. "B" - Křoví "B" 3:0 (1:0) Branky: Večeřa J , Kulík 2

Sestava: V. Božek - L. Sýkora , M. Havlík , D. Juráček (46. O. Machát) , N. Božek (66. J. Rosický) - J. Večeřa , V. Habán , L. Habán , P. Kališ - J. Šimek (76. O. Zeman) , M. Kulík (64. T. Bojanovský)

Hosté dorazili pouze v 10 hráčích což ovlivnilo celé utkání. Křoví se zatáhlo do obrany, kterou dobře organizoval Kalvoda. V první půli jsme se prosadili pouze jednou, když Honza Večeřa pronikl obranou a Martin Kulík jeho akci pohotově zakončil.

V druhé půli se na hostech projevila únava a tak se nám podařilo přidat další 2 branky. Nejprve Kulda přidal druhý svůj druhý zásah. Po pěkné kombinační akci se dostal k míči Ladˇa Habán a poslal kolmici za obranu na kterou si Kulda naběhl, zkušeně obešel brankáře a zavěsil. Poslední branku přidal s penalty Honza Večeřa.