Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "B" : Křoví "B" 5:1 (2:1)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "B" : Křoví "B" 5:1 (2:1)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "B" : Křoví "B" 5:1 (2:1)

Vytvořeno:26. 5. 2014, 11:48
Autor:Jan Večeřa

O.B. "B" : Křoví "B" 5:1 (2:1) Branka: Šimek 2, Večeřa P.,Žák V., Trojan

Sestava: Hršel, Trojan, Havlík, Juráček (60. Karmazín), Jelínek, Habán L.(65. Žák V.), Habán P.(75.Kulík).Večeřa P., Večeřa J., Šimek, Havlín (50. Machát O.)

Začátek zápasu se nám nepodařil. Byla vidět nervozita a nedařily se přihrávky. Vše vyvrcholilo brankou hostů na 1:0. Pak jsme se začali zlepšovat a soupeř pomalu přehrávat. Žádná Z´´z mnoha střel a šancí se neujala. Budˇ zasáhl výborně chytající brankář nebo zazvonilo břevno. Vyrovnání zařídil Petr Večeřa, který převzal dlouhý pas za obranu od svého bratra, obešel křižujícího obránce a krásně zakončil. Do poločasu jsme se dokázali dostat do vedení. Mira Šimek z trestného kopu obstřelil zedˇ. Po poločase pokračoval festival zahozený šancí. přibyli další 2 břevna. Uklidnění přinesla až další standartka, kterou proměnil Aleš Trojan. Další goly do rozhozené obrany soupeře přidali důrazný Vlasta Žák a znovu Mira Šimek po samostatném úniku Oldy Macháta.