Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "B" : Velké Meziříčí "C" 5:2 (2:0)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "B" : Velké Meziříčí "C" 5:2 (2:0)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "B" : Velké Meziříčí "C" 5:2 (2:0)

Vytvořeno:8. 10. 2013, 8:10   (upraveno 8. 10. 2013, 8:14)
Autor:Jan Večeřa

O.B. "B" : Velké Meziříčí "C"  5:2 (2:0) Branky: Žák V. 3, Šimek, Liška

Sestava: Hršel, Sýkora (46. Filoviat), Malý, Juráček (70.Laub), Kališ (82. Michal), Liška, Večeřa J.,Bojanovský (55. Navrátil M.), Kulík, Žák V., Šimek

Zápas velmi poznamenala nepřítomnost delegovaného rozhodčího. Projevilo se to na velké nervozitě na obou stranách. Do vedení nás dostal po brejku Vlasta Žák. Poté jsme bohužel zazdily 4 tutovky a soupeř mohl vyrovnat z velmi přísné penaltyYell. Jardu to však tak nahecovalo,že  penaltu s přehledem chytilSurprised. Pak se podruhé prosadil Vlasta a šlo se do šaten se slušným náskokem. Po poločase přidal další gol Ondra Liška hlavou z rohu a Vlasta dokončil HatrickSurprisedSmile. Po další Vlastově šanci z protiútoku soupeř snížil. Pak nás hosté posílení na druhou půli o šikovného hráče z "béčka" zatlačili a přidali druhý gol. Pak ale přidal uklidňující branku Mira Šimek a definitivně nás poslal do ČELA TABULKY !!!!!!! SurprisedSmileLaughingSmile