Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články Stražek : O.B. "B" 5:2 (2:2)

SK Osová Bítýška – článek Stražek : O.B. "B" 5:2 (2:2)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

Stražek : O.B. "B" 5:2 (2:2)

Vytvořeno:26. 8. 2014, 10:12
Autor:Jan Večeřa

Stražek : O.B. "B" 5:2 (2:2) Branky: Šimek 2

Sestava: Chytka, Sýkora (80. Karmazín), Havlík, Žák, Filoviat (70. Laub), Loucký, Večeřa J., Kališ, Drápela, Šimek, Kulík

Na naší sestavě i hře se bohužel projevil náročný víkendoví program. V brance nastoupil předseda klubu Zdena Chytka za což mu patří velký dík. V první půli jsme 2x prohrávali, ale Mira Šimek vždy vyrovnal.
V druhé půli šel soupeř do vedení znovu, když soupeřův nepovedený centr zapadl přesně do šibenice naší branky. My jsme odpověděli samostatným nájezdem na brankáře, který jsme bohužel neproměnili. Když jsme později neproměnili ani penaltu, tak nás v závěru soupeř potrestal dvěma góly do otevřené obrany.