Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články Velké Meziříčí "C" - O.B. "B" 0:2 (0:2)

SK Osová Bítýška – článek Velké Meziříčí "C" - O.B. "B" 0:2 (0:2)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

Velké Meziříčí "C" - O.B. "B" 0:2 (0:2)

Vytvořeno:19. 5. 2014, 11:23
Autor:Jan Večeřa

Velké Meziříčí "C" - O.B. "B" 0:2 (0:2) Branka: Rosický 2

Sestava: Hršel, Malý, Havlík, Juráček (75. Žák Z.) , Kališ, , Habán L., Večeřa J., Habán P., Rosický (55. Filoviat) , Žák V., Havlín (80. Machát O.)

Herně nejlepší utkání na jaře. Dokonce se dostavila i kombinaceSurprisedWink. Prvních 20 minut se hra odehrávala ve středu hřiště bez vážnějších šancí. Pak přišli 2 naše obrovské šance z dorážek. Kuba Rosický dorážel Vlastní střelu, ale golman zasáhl fantasticky. druhou dorážku přestřelil Vlasta Žák po trestném kopu Marka Havlíka. Do vedení nás poslal až Kuba Rosický umístěnou střelou z vápna. Soupeř také dobře kombinoval,ale jeho akce končily většinou 20 metrů od brány. Druhý gol přišel  v 45 minutě. Honza Večeřa kopal přímák, golman soupeře ho vyrazil pouze na tyč a Kuba Rosický dorážel. golman opět zasáhl, ale až za brankovou čarou. Míč pak poslal ještě pro jistotu do sítě  Marek Havlík. Druhý poločas byl díky tragickému výkonu rozhodčího velmi nervozní. Ještě jsme měli pár šancí,ale gol jsme již nepřidali.