Autor:Václav Vana

12.4.2009

St.žáci

Chotěboř  -  Štoky   2 : 0

První mistrovské utkání nás čekal vedoucí tým tabulky,který za celou sezonu dostal pouze jediný gól,a to bez prohry.

Věděli jsme že utkání bude těžké,ale chtěli jsme překvapit.Bohužel to bylo těžší než bychom čekali,a to v důsledku velké marodky,

která nás postihla téměř ze dne na den.Ač přes velké problémy ,odjíždíme do Chotěboře s jedenácti hráči.Zato bych chtěl poděkovat

hráčům kteří nám v tísni pomohli,a na druhou stranu jsem zklamán z těch kteří nepošlou ani esmsku že nepřijdou ,a nechají kamarády

ve štychu.

Chotěboř s výškovou převahou a lépe se pohybujícími hráči nás brzy dostala pod tlak.Domácí se dostávali do šancí díky chybám v záloze

a především malému pohybu,a důrazu našich hráčů.První poločas měla Chotěboř více ze hry,a z toho vyplívalo několik slibných šancí,které naštěstí pro nás skončili mimo bránu nebo v náruči Kubáta.Jednou nás také zachránila tyč.Domácí také měli dostatek hráčů ,využili toho a hráče často střídali, takže měli po celý zápas

velice živý tým.

Z naší strany bylo jen několik brejků,ale ty jsme nedotáhly do zdárného konce.

Po první půli stav 0:0  pro nás příznivý.

Do druhé půle jsme nevkročili šťastně.Hned v druhé minutě domácí vyslali střelu,kterou gólman ještě vyrazil,ale jen na nohu střílejícímu hráči,který nebyl nikým atakován,a v pohodě skóroval  1:0.

Poté jsme i my měli nádherný brejk,ale ten,a několik rohových kopů neproměníme.Naši hráči se snaží,přichází 49 minuta ale uděláme chybu,kterou domácí trestají gólem na  2:0.

Dalších 21minut už výrazné šance nebyli, a zápas tedy skončil 2:0.

I přes velkou marodku náš tým dostal o dva góly méně než na podzim .Věřím že příští zápas nás už bude více a Rozsochatec porazíme.