Spoluhráči.cz klub TJ Sokol Štoky dokumenty a články štoky-šlapanov 8:2

TJ Sokol Štoky – článek štoky-šlapanov 8:2

Vytvořeno:23. 5. 2009, 18:08
Autor:Václav Vana

Odehráno 23.5.2009

ŠTOKY-ŠLAPÁNOV  8:2

Začali jsme gólem už ve čtvrté minutě, po samostatném průniku Prokše.Dlouho se ale neradujeme,téměř po rozehrání hosté srovnávají na 1:1. Naši hráči špatně kombinují,ztrácejí míče a

pozdě přistupují k hráčům,čehož Šlapanou využil v 15 min. při rohovém kopu a dostávají se do vedení 1:2.

V 19minutě stav srovnáváme,a to když Prokš centrem našel Váňu a ten trochu se štěstím srovnává 2:2.

Po vyrovnávacím gólu už hrajeme lépe.Dostáváme se do další šance, když Dáňová našla Prokše a zvyšuje na 3:2.

Zbývá minuta do první půle,Prokš si staví míč a z přímého kopu dává na 4:2.

Druhý poločas začínáme dobře,Váňa po přihrávce Prokše upravuje skóre na 5:2.Další gólová akce,Fic přesně posílá míč mezi obránce na Prokše a ten opět proměňuje 6:2.

Na 7:2 dává Váňa po centru Dáňové,a na 8:2 stejný hráč po přihrávce Prokše.

Ve druhé půli se snažil celý tým a bylo vidět,škoda jen že několik pohledných akcí neskončilo góly.

Doufám že dobrý výkon předvedeme příští týden v Lípě.

Sestava: Kubát,Benda,Glaixner,Šprla,Matějka,Krpálek,Fic,Prokš,Dáňová,Váňa,