Tempo Titans U11

Klubový web na  
 
Spoluhráči.cz klub Tempo Titans U11 kalendář akcí Komínská pálka

Tempo Titans U11 – Komínská pálka

Možné akce:

Komínská pálka

Kdy:Pondělí 1. 5. 2017 –
Kde:Brno
Popis akce:

Sraz 8:45 na místě. Doporučuji vyjet nejpozději v 6:30 hodin z Prahy. Z dálnice to je ještě dalších 15-20 minut směrem na sever.

www.pipasbrno.cz

Skupina A:
A1 Nuclears Třebíč
A2 Oilers Hodonín
A3 Hroši Brno
A4 Tempo Titans Praha

Skupina B:
B1 Skokani Olomouc
B2 Pipas Brno
B3 Draci Brno
B4 Klasik Frýdek Místek

 Rozlosování:
hř.1 u hřbitova (sk. A)

zápas:
č. 1         9.00 – 9.50          A1 – A3                 TŘEBÍČ X HROŠI
č. 3         10.00 – 10.50      A2 – A4                 HODONÍN X TEMPO
č. 5         11.00 – 11.50      A4 – A1                 TEMPO X TŘEBÍČ
č. 7         12.00 – 12.50      A3 – A2                 HROŠI X HODONÍN
č. 9         13.00 – 13.50      A1 – A2                 TŘEBÍČ X HODONÍN
č. 11       14.00 – 14.50      A3 – A4                 HROŠI X TEMPO

hř. 2 u zahrádek (sk. B)

zápas
č. 2         9.00 – 9.50          B2 – B3                                PIPAS X DRACI
č. 4         10.00 – 10.50      B1 – B4                 OLOMOUC X KLASIK
č. 6         11.00 – 11.50      B4 – B2                 KLASIK X PIPAS
č. 8         12.00 – 12.50      B3 – B1                 DRACI X OLOMOUC
č. 10       13.00 – 13.50      B1 – B2                 OLOMOUC X PIPAS
č. 12       14.00 – 14.50      B4 – B3                 KLASIK X DRACI

Zápasy o umístění:
13           sf 1: hř.1               15.00 – 15.50     1 sk A – 2 sk B
14           sf 2: hř.2               15.00 – 15.50     2 sk A – 1 sk B
15           o 5.místo              16.00 – 16.50     3 sk A – 3 sk B los
16           o 7.místo              16.00 – 16.50     4 sk A – 4 sk B los
17           hř.1        finále W 13 – W 14          17.00 – 17.50
18           hř.2        o 3.místo L 13 – L 14       17.00 – 17.50

Vyhlášení výsledků:      18.00 hodin

Důležitost: střední
Zúčastnili se (9) Dominik Durlin, Robert Medřický, Filip Netolický, Marie Kučová, Anna Lukavská-Amálka, Kry, Šimon Hauba, Ondra/Martin Vank, Robík, Maty Kobera - Hájková, Ondra Bílek
Nezúčastnili se (10) František Přibyl, Štěpán/Zuzana Obersteinová, Jan a Vit Šedivý, Petr Dušek, Michael/Patrick Coleman, Gabriela Pacalová, Jakub Povolný, Anna Silvarová, Jan Kavan, Jan Helmich
Zadal:Robert Medřický, 14. 2. 2017, 21:02   (upraveno 20. 4. 2017, 14:18)
Možnosti

Komentáře k této akci

Přidat komentář: