Spoluhráči.cz klub TJ TIS dokumenty a články TJ SOKOL HAVLÍČKOVA BOROVÁ B - TJ TIS B

Vytvořeno:26. 5. 2015, 11:58
Autor:Miroslav Hrnčíř
Anotace:

1.Poločas

Rezerva Tisu zajížděla na hřiště do Havl. Borový. Kde nastoupila proti rezervě. Toto utkání bylo velice tvrdé. V prvním poločase se hrálo od vápna k vápnu bez větší šance ani na jedné straně. Bylo vidět , že tento zápas o jednom gólu.

2.Poločas

Se hrálo také tvrdě o každý metr hřiště. Až ve 75. minutě zužitkoval centr domácí T.Cacek a jeho střela znamenala vedení 1:0. Po chvíli domácí mohli navýšit skóre. Penaltu, ale hostující brankář J.Sojka chytil. Na obou stranách dominovali obrany. Tři body zůstali v Havlíčkově Borový.

TJ SOKOL HAVLÍČKOVA BOROVÁ B - TJ TIS B              1:0(0:0)

Góly: 75. T.Cacek

Rozhodčí: Kutil P.  Žk: 4:5  Diváci: 40

Sestava H.Borový B: Š.Lupták - J.Veselý,D.Frühbauer,J.Staněk,D.Šmíd - M.Sobotka, P.Zvolánek,Z.Frühbauer,A.Frühbauer - K.Šmíd,L.Němec (Střídali: T.Cacek,Chlubna,Rieger)

Sestava Tisu B: J.Sojka - P.Karlík,P.Uhlíř,J.Miřátský,V.Karlík - T.Chlad,T.Vacek,V.Kafka,J. Bárta - J.Zezulák,D.Kozlík (Střídali: T.Kozlík,P.Šidlák,D.Suchánek)