Spoluhráči.cz klub TTC Praha - rekreační dokumenty a články Druhý kontrolní turnaj vyhrál Vondra

TTC Praha - rekreační – článek Druhý kontrolní turnaj vyhrál Vondra

Možné akce:
profilové foto Míla Fuček
Míla Fuček

Druhý kontrolní turnaj vyhrál Vondra

Vytvořeno:31. 5. 2011, 10:52
Autor:Míla Fuček
Možnosti
Anotace:Druhého kontrolního turnaje se zúčastnilo devetenáct hráčů a v podstatně kvalitnějším obsazení než minule zvítězil Michal Vondra.

Skupina A
Jansa – Fuček Sv. 3:0(2,4,2), Smíšek – Fuček Sv. 3:0(6,2,3), Jansa – Smíšek 3:1(7,-8,14,9), Oberhorfer – Smíšek 1:3(-9,-8,7,-8), Neruda – Fuček Sv. 3:0(3,2,4), Oberhorfer – Fuček Sv. 3:0(5,5,4), Smíšek – Neruda 3:0(7,9,12), Jansa – Neruda 3:0(4,3,4), Oberhorfer – Neruda 3:0(8,7,6)

Pořadí skupiny A
1. Jiří Jansa, 2. Jaroslav Smíšek, 3. Pavel Oberhorfer, 4. Karel Neruda, 5. Svatobor Fuček

Skupina B
Kolpek – Vrchota 1:3(4,-9,-8,-6), Jung R. - Vrchota 3:0(2,3,6), Jung R. - Kolpek 3:0(4,4,5), Hadač – Kolpek 3:1(3,-8,12,8), Jung R. - Padrtka 3:0(7,4,3), Hadač – Vrchota 3:0(10,9,6), Padrtka – Vrchota 1:3(-14,-7,7,-4), Jung R. - Hadač 3:1(4,-11,7,4), Hadač – Padrtka 3:0(5,13,8), Kolpek – Padrtka 0:3(-9,-7,-10)

Pořadí skupiny B
1. René Jung, 2. Emil Hadač, 3. František Vrchota, 4. Ladislav Padrtka, 5. Stanislav Kolpek

Skupina C
Vondra – Fuček 2:3(-9,-9,6,9,-8), Kvasnička – Fuček 3:0(9,3,6), Formánek – Vondra 1:3(9,-9,-10,-8), Kvasnička – Jung T. 3:0(9,6,5), Formánek – Fuček 1:3(8,-6,-7,-5), Kvasnička – Formánek 3:1(-8,8,5,7), Fuček – Jung T. 3:1(7,6,-9,1), Formánek – Jung T. 3:0(5,5,6), Kvasnička – Vondra 0:3(-12,-6,-8), Vondra – Jung T. 3:1(8,-11,5,11)

Pořadí skupiny C
1. Michal Vondra (5:3), 2. Libor Kvasnička (3:3), 3. Miloslav Fuček (3:5), 4. Martin Formánek, 5. Tomáš Jung

Skupina D
Polášek – Sýkora 3:0(8,9,8), Sýkora – Váňa 0:3(-10,-9,-11), Sýkora – Smíšek Jan 3:1(7,2,-11,0), Polášek – Váňa 3:2(6,-5,-14,5,7), Polášek – Smíšek Jan 3:0(1,11,6), Váňa – Smíšek Jan 3:0(8,10,7),

ořadí skupiny D
1. Josef Polášek, 2. Petr Váňa, 3. Jiří Sýkora, 4. Jan Smíšek

Soutěž útěchy

Čtvrtfinále
Neruda – Jung T. 0:3 w.o., Smíšek Jan – Kolpek 3:0 w.o., Padrtka – bay, Formánek – Fuček Sv. 0:3 w.o.

Semifinále
Padrtka – Fuček Sv. 3:0(2,3,4), Smíšek Jan – Jung T. 3:2(8,-11,9,-9,11)

Finále
Smíšek Jan – Padrtka 3:2(-13,-9,4,9,4)

Pořadí soutěže útěchy
1. Jan Smíšek, 2. Ladislav Padrtka, 3. Tomáš Jung a Svatobor Fuček

Hlavní soutěž

Předkolo – osmifinále
Hadač – Oberhorfer 3:2(7,-9,5,-6,9), Váňa – Fuček 3:0(6,9,3), Smíšek – Vrchota 3:2(-14,-7,18,9,6)

Čtvrtfinále
Jansa – Kvasnička 0:3 w.o., Polášek – Hadač 3:1(3,9,-12,7), Jung R. - Váňa 2:3(-6,-6,6,4,-2), Vondra – Smíšek 3:2(9,-9,8,-8,8)

Semifinále
Polášek – Kvasnička 3:0(1,11,7), Váňa – Vondra 0:3(-4,-5,-6)

Finále
Polášek – Vondra 1:3(-9,9,-9,-8)

Pořadí 2. kontrolního turnaje
1. Michal Vondra, 2. Josef Polášek, 3. Libor Kvasnička a Petr Váňa

Za týden v pondělí bude 3. kontrolní turnaj dvouher.

Komentáře k tomuto článku

Přidat komentář: