Spoluhráči.cz klub Florbal Lanžhot dokumenty a články Výhra nad Horní (25.4.09)

Florbal Lanžhot – článek Výhra nad Horní (25.4.09)

Vytvořeno:28. 5. 2009, 21:41
Autor:Tomáš Bernát

25. dubna 2009                                FlorbalNews
Den D

Poslední turnaj letošní sezony měl definitivně rozluštit zápletku mezi námi a týmem FbC Horní. Kdo z nás si odnese domů bramborové 4. místo? V Holešovské hale se odehrál tento důležitý zápas ve kterém jsme byli mírní favorité. Od první minuty jsme byli jasně lepší, více jsme kombinovali, soupeř pouze vyhazoval. První gól a menší uklidnění vstřelil Drobek. Pár okamžiků na to rozvlnil síťku Hapík po přiťuknutí Baťky. Jelikož máme stále v paměti fiasko z Jedovnice kdy byl stav a vývoj podobný, nijak jsme nepropadali euforii a stále makali. Ve druhé třetině se Horňáci zvedli a začali kousat. Výsledkem byla snižující branka na 2:1. Hrálo se svižně a s šancemi na obou stranách. Ve druhé části ale další míček v žádné brance neskončil. Výsledek přinesla až poslední gólová třetina. Znovu jsme si to začali pěkně dávat znovu jsme skórovali. Nejdřive Stody a pak nahrál Drobek a Hapík a bylo rozhodnuto- 4:1. 5 minut dokonce, nikdo už nepochyboval o našem vítěztví. Jak už to ale proti Horní bývá, nikdy se nevyhraje v klidu. Reňův vlastňák a následný smolný gól už ale nic na našem vítěztví nezměnili, a nebyt závěrečné potyčky kdy neudržel nervy Brian a Drobek ho musel hódně krotit, bylo by se mohlo oslavovat. Místo toho jsme každý team museli jít jinym vychodem do šaten. Ať už to bylo jakkoliv, čtvrté místo nám už nikdo nevezme a můžeme být za celou sezonu spokojeni. Odehráli jsme spousty vynikajících utkání! Teď už jen zúročit zkušenosti na Hummel Open game a hurá do nové sezony s vysokými cíli!
TJ Sokol Lanžhot- FbC ZŠ Horní 4:3 (2:0,0:1,2:2)
sestava:
golman: David Miník (Pecan Uher)
obrana: Brian Pašek a Tomáš Bernát- René Šudrla a Vojta Káňa
útok: Hapík- Stody- Němi a Drobek- Milcek- Baťka

Po celou sezonu pro vás psal články Tomáš Bernát, doufám že jste byli spokojeni a můžu vás ujistit že v i příští sezoně si budete moci číst reportáže ze zápasů.