Florbal Lanžhot

Spoluhráči.cz klub Florbal Lanžhot dokumenty a články Výhra nad Slavkovem (11.4.09)

Florbal Lanžhot – článek Výhra nad Slavkovem (11.4.09)

Hra dobrá, produktivita horší

11. dubna jsme podnikli další florbalovou misi, tentokrát do Morkovic. Jeli jsme si pro očekávané 3 body, výhra nad Slavkovem byla prostě povinná. Soupeř nezachytil náš výborný start, protože už ve druhé minutě skóroval kapitán Drobek po asistenci Milana Hübnera. Slavkov jsme přehrávali snad ve všem, ale florbal se hraje na góly, které jsme stále nemohli přidat. Konečně v 9. minutě přišel uklid'nující pojistka z hole Němiho. Soupeř ale ještě do přestávky srovnal šťastným gólem z ůhlu, byla to  jejich jediný šance za první třetinu.  V druhé části jsme stupňovali náš tlak. Jak řekl po zápase trenér Šudrla: ,, ještě nikdy jsem v zápase neviděl tolik nevyužitých šancí, to jsme trhli snad světový rekord, potom z toho byly zbytečné nervy, hra dobrá, kombinační, s nápadem". Holt zase žádné gólové hody. Slavkov byl ten den ale 100% produktivní, prtože z druhé střeli na Davida padl druhý blbý gól a bylo to 2:2. Minutku do přestávky se ale míčku ujal Vojta a napálil to na branku. 3:2 a odpočinek v podobě druhé přestávky. Menší risk trenéra poslat za tohoto stavu nováčka v teamu Petra Uhra do branky. Je pravda že Slavkov moc nestřílel a Peťa není žádná lama. Takže jsme tam po dalších ůžasných útočných minutách dopravili míček do sítě. Zařídili to Drobek se Stodym.  Po té přišla záchranná brzda Milana a pískl se nájezd proti naší brance.  Útočník Peťu nepřekonal a trefil pouze tyč. Třetí zásah Slavkova přišel v zápetí po skákavé sřele z půlky. Stav pouze 4:3. Do poslední minutky už jsme ale soupeři skoro nepůjčili míček a opět zkoušeli útočné nálety. Dali jsme už pouze jeden gól a tak se zrodila výhra 5:3. Podle skóre by si kdekdo mohl říc že jsme hráli nic moc, opak byl ale pravdou.
TJ Sokol Lanžhot- FBC Sokol Slavkov 5:3 (2:1,1:1,2:1)
branky: 1:02 Drobek (Milcek), 8:22 Němi (Hapik) 29:44 Vojta (-) 37:21 Drobek (Stody), 37:53 Drobek (-)
hráč zápasu: Drobek (3+0) 3 body