Florbal Lanžhot

Spoluhráči.cz klub Florbal Lanžhot dokumenty a články Výhra s Gullivers (11.4.09)

Florbal Lanžhot – článek Výhra s Gullivers (11.4.09)

Pád primadon
Druhý match dne v Morkovicích měla být jasná záležitost. I přes naši remízu z posledního souboje byl vítěz jasný. Přeci by nás Gulls nepodcenili podruhé. Vždyť už to po pár minutkách hry bylo 1:0. Pak ale zaúřadoval Němi po příhrávce Stodyho a hned na to ve 4. minutě skóroval Milcek. Gulliveři nechávali našim útočníkům až příliš místa a tak se nemohli průběžnému skóre divit. Šancí jsem oproti soupeři měli opravdu víc. Zaskočení Gulls, ale šťastně srovnali na 2:2. Přestřelkovou první třetinu jsme nakonec vyhráli 3:2, když po dalším skvělém úniku a spolupráci celého týmu vstřelil branku kapitán Drobek. Trenér nás budil k antirespektu, máme na ně úplně v pohodě, šancí máme víc, líp kombinujeme, tak jdeme na ně! V druhé třetině se hrálo pořád stejně, odměnou za naši hru byl 4. gól z florbalky Vojty- odskočili jsme na rozdíl dvou gólů. Gulls se trochu sebrali a začali nás tlačit. Po menších zmatcích v obraně to bylo rázem 4:4. Krátká černá pětiminutovka byla první a poslední. Pak jsme opět ovládli povrch. Rozdíl mezi námi a Gulls byl jasný: oni majstry primadony ale my sehraný kombinační tým. Publikum nám navíc vydatně fandilo. Do třetí třetiny jsme nevstoupili nejlépe. Gulls otáčejí na 5:4. Ještě že jsme chlapci co z boja neutíkaj, veznem florbalky a půjdem do rizika. 9. minuta třetí části a Hapík Sokolíky vrací do hry. Přestřelka neuvěřitelná. Gulls chtěli rozhodnout individuálně, ale my jako tým. Rozhodující lanžhotský gól přišel po Němiho střele a teči hrdiny dne Hapíka. Ale prrr, nic nebylo vyhrané. Sice poslední minuta ale známe Gulls. Už ani nevím kolikrát jsme při hektickém bránění v posledních okamžicích zápasu schytali míček, k Davidovi žádný neprošel! Tůůůůůůůůůůůůůůůůt! Jak řekl paní Němečkové zapisující hráč z Hattricku: ,,oni sa radujú jak kdyby vyhráli mistrovství světa".
Oslavy pokračovali dokonce i v šatně, konečně jsme urvali 6 bodů v jeden den. Holt ale Horní v Holešově stejně mosíme klepnůt a pak je 4. místo naše...:-)
TJ Sokol Lanžhot- Gullivers Sokol Brno A 5:4 (3:2,1:2,2:1)