Spoluhráči.cz klub HADI "A" SMRŽOVKA O klubu

HADI "A" SMRŽOVKA – O klubu

Klub Hadi má tradici již několik let z dob minulých hráčů. Původně tým vznikl v Jablonci nad Nisou a od roku 2006 se domovem Hadů stala Smržovka.

Hlavním zakladatelem týmu je Jiří Sýkora, který tým dovedl do první ligy.

V současné době hrajeme první ligu v této sestavě: Kapitánka Jindřiška Sýkorová, hráči: Jiří Sýkora, Aleš Černohorský, Petr Schafer, Pavel Červinka, Petra Richterová, Martin Pospíšil a Zdeněk Bek.

Sezóna 2007/2008 - zůstáváme v první lize a umístili jsme na 5.-8. místě, což o proti minulému roku bylo zlepšení smile. S novou sezónou posilujeme o nového hráče a v záloze máme ještě dvě želízka smile. V současné době mají hadi prázdniny smile.

Sezóna 2008/2008 - složení týmu:

Kapitánka: Jindřiška Sýkorovásmile

Hráči: Jiří Sýkora, Aleš Černohorský, Petr Schafer, David Picek, Pavel Červinka, Peťula Richterová, Martin Pospíšil, Zdeněk Bek, Milan Bouškasmile

Leden 2009 - nový člen Hadů - Pavla Pospíšilová - nejmladší hráčka Kiss

Sezóna 2009/2010 Wink