Old+R tým

Spoluhráči.cz klub Old+R tým O klubu

Old+R tým – O klubu

velké logo klubu Název klubu HHL-trénování
Popis  Na tyto volné termíny může přijít každý, kdo si chce zahrát hokej a má kompletní výstroj.Sice to je primárně určeno pro hráče HHLNB ale nemyslím že budem někdy schopni naplnit kapacitu 30ti borců. Tak se zaregistruj, přihlas a pojď si zahrát.

Maximální počt hráčů na každé straně je 15 + gólman. Rozdělení je na tmavé a světlé, podle toho do jaké skupiny se zaregistruješ, takový dres měj u sebe. Na místě je možné se prohodit ale podmínkou je že na tmavé straně tmyvý dres a obráceně.

I když bude dosženo maximálníh počtu účastníků, zaregistruj se jako náhradník. Ze zkušeností vím že více jak 20% přihlášených se dříve či pozdě odhlásí.

A především gólmani, kluci, alespoň jeden náhradník, je nahovno shánět na poslední chvíli gólmana, a že se to stávalo dost často. A ještě jeden vzkaz pro gólmany, prosím, dejte vědět když se bude odhlašovat. Díky.

Sport Lední hokej
Obec (okres) Nový Bydžov