Spoluhráči.cz klub Kohouti Brno dokumenty a články 1. a 2. ligové kolo

Kohouti Brno – článek 1. a 2. ligové kolo

1. a 2. ligové kolo

Vytvořeno:4. 9. 2011, 17:50
Autor:Milan Seitler
Anotace:První dvě utkání Kohoutů skončila porážkami.

Futsalový tým Kohouti Brno ve svém prvním utkání ve 3.F třídě prohrál se Žabinskými vlky 3:2. Přitom jsme ještě 3 minuty před koncem utkání drželi trochu překvapivé vedení 2:0, Vlci však uplatnili své zkušenosti a během powerplay vstřelili kontaktní gól. Bohužel jsme to psychicky neustáli a darovali svými chybami soupeři všechny 3 body. Začátek utkání jsme přitom zvládli perfektně, na soupeři jsme vletěli a náš tlak vyvrcholil prvním gólem. Když po přestávce Karel přidal šťastný, ale cenný gól na 2:0, už jsme měli před očima tři body a někteří možná i postup do 2. třídy. Nicméně tato euforie nás nakonec přišla draho a závěr zápasu jsme naprosto nezvládli.

Během krátké mezizápasové pauzy jsme se pokusili zbytečnou prohru dostat z hlavy, první minuty zápasu proti Ethanolu však ukázaly, že se nám to příliš nepovedlo. Když bylo po 5 minutách skóre 3:0 v náš neprospěch, bylo o zápase téměř rozhodnuto. Na povedený výkon z prvního utkání jsme nenavázali a tak si s námi soupeř, kterého bychom jinak zřejmě porazili, mohl dělat co chtěl. Z naší strany to bylo absolutně bez nasazení a proto bylo poločasové skóre hrozivých 5:0. V druhé půli jsme začli zase trochu hrát, ale díky nepřesnostem a vlažnému výkonu byly dvě branky v síti Ethanolu pouze slabou náplastí na trapný první poločas.