Spoluhráči.cz klub TJ Lokomotiva Č.B. - dorost dokumenty a články Bernartice - Loko

Vytvořeno:4. 6. 2008, 21:48
Autor:Tomáš Pytel
Sobota 31.05.2008, 7. kolo – tráva
Sokol Bernartice - Loko ČB 0:5 (0:1)
Domácí hráli celý zápas pouze v deseti a zaměřili se na urputné bránění co nejlichotivějšího výsledku. Obranný val čelil útokům převážně středem hřiště, až v průběhu druhé půle byly patřičně využívány i křídelní prostory. První dvě branky padly v úvodu poločasů. V 5. minutě si Kapoun na hranici pokutového území narazil na jeden dotek míč s Rossmannem a přízemní střelou dal první branku. Ve druhé minutě druhého poločasu Valentovu střelu z levé strany brankář vyrazil přímo před dobíhajícího Březinu - 0:2. Další dvě branky padly v rozmezí jedné minuty. Kapoun vybojoval zdánlivě ztracený míč u brankové čáry a přetaženým centrem vyzval k premiérové brance Valentu. Vzápětí uvolnil Březina Rossmanna, který pohlednou technickou střelou do horního růžku zvýšil na čtyřbrankový rozdíl. Svou druhou brankou v zápase stanovil konečné skóre Kapoun, jemuž po centru adresoval přihrávku střídající Trnka. Další šance zůstaly hlavně v úvodu utkání nevyužity, dvakrát nastřelil tyč domácí branky Kapoun, střela Rossmanna naopak skončila na břevně.
Branky: 5´ Kapoun 0:1, 42´ Březina 0:2, 54´ Valenta 0:3, 55´ Rossmann 0:4, 73´ Kapoun 0:5.
Střely na branku 0:12, mimo 1:9, rohy 0:5, fauly 5:9, ofsajdy 0:5, ŽK 0:0, rozhodčí Fiala (Mil.).
Sestava: Štěch /6/ (Prokeš /7/) – Hlavinka /6/, Ohrazda /7/, Bohůnek /7/ (Vokroj), Hruška /5/ – Růžička /5/ (Baloun /7/), Kapoun /7/, Rossmann /6/, Samec /5/ (Valenta /6/, Tauber) – Březina /7/, Dubský /6/ (Trnka).
Hodnocení mužstva: průměrný výkon, nejlepší hráč: Ohrazda.