Spoluhráči.cz klub TJ Lokomotiva Č.B. - dorost dokumenty a články Hradiště - Loko

Vytvořeno:20. 5. 2008, 15:19
Autor:Tomáš Pytel
Sobota 17.05.2008, 5. kolo – tráva (hř. Dukla Písek)
TJ Hradiště - Loko ČB 0:8 (0:2)
V odvetném utkání na píseckém hřišti s Hradištěm si naši hráči s chutí zastříleli, napravili pošramocený dojem z předchozího utkání a zároveň zaznamenali nejvyšší výhru v sezóně. První poločas zůstalo nevyužito nespočet šancí, v nich pohořeli zejména Růžička a Samec, a tak se ujali pouze dvě střely. Ve 12. minutě Kapoun, ač podklouzl, dopravil míč do sítě a po půlhodině hry zužitkoval krásnou Balounovu nahrávku Březina. Po přestávce Rossmannova branka neplatila pro ofsajd, a tak se brankostroj rozjel v poslední dvacetiminutovce. Březina únikem přes střed hřiště zvýšil na 3:0, poté se dvakrát trefil Fošum (hlavou po rohu Kapouna a sólem zakončeným kličkou brankáři). V 71. minutě se prosadil nadvakrát Růžička, jehož hlavičku vrátil brankář opět před zakončujícího hráče. Závěrečné dvě branky přidali Bohůnek důrazem přes obránce otálející s odkopem a Březina sprintem z poloviny hřiště po pravé straně zakončený střelou z úhlu. Domácí za celý zápas naši branku vůbec neohrozili a problémem pro ně bylo přejít na útočnou polovinu hřiště...
Branky: 12´ Kapoun 0:1, 29´ Březina 0:2, 60´ Březina 0:3, 62´ Fošum 0:4, 67´ Fošum 0:5, 71´ Růžička 0:6, 74´ Bohůnek 0:7, 75´ Březina 0:8.
Střely na branku 0:14, mimo 0:8, rohy 0:4, fauly 8:7, ofsajdy 2:3, ŽK 1:1 (6´ Fošum), rozhodčí Chudožilov.
Sestava: Prokeš /7/ – Radosta /7/, Hlavinka /6/, Bohůnek /7/, Hruška /6/ (Vokroj /5/) – Růžička /6/ (Valenta /5/), Kapoun /8/, Rossmann /7/ (Baloun /8/), Samec /6/ – Březina /8/, Fošum /7/ (Tauber).
Hodnocení mužstva: dobrý výkon, nejlepší hráč: Kapoun.