MLEČICE

Spoluhráči.cz klub MLEČICE O klubu

MLEČICE – O klubu

Vznik našeho týmu není přesně znám, ale odhaduje se někdy kolem roku 1995, kdy jsme přijali pozvání na vesnický turnaj v malé kopané do sousední obce, který se konal až na výjímky každoročně. Z tohoto období bohužel nemáme žádné foto.

Od té doby v okolí začala velká obliba těchto turnajů, kterých se rádi zúčastňujeme, přičemž i my jsme pod záštitou obce založili v roce 2005 „Turnaj o pohár starosty obce".

Z počátku jsme hráli jen v jednobarevných tričkách či rozlišovácích až jsme si nechali vyrobit dresy a se souhlasem zastupitelstva obce, i s jejím znakem, kterým je vrba na zelenobílém podkladu, proto jsme se nechali inspirovat dresy jednoho známého klubu.

Nebráníme se pozvání na kterýkoli turnaj v malé kopané, jen jsme limitováni termíny, jelikož řada z nás ještě hraje okresní soutěže ve fotbale.

Smile