Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články Turnaj mužů 2.8.08

TJ Prusinovice o.s. – článek Turnaj mužů 2.8.08

Autor:Aleš Pumprla
Anotace:

Turnaj mužů na Rusavě "O valašský pohár" - sobota 2.8.2008:

semifinále: TJ Prusinovice - SK Lukov 3 : 7, Gerát Miroslav 2, Kovařík Roman

zápas o 3. místo: TJ Prusinovice - TJ Chvalčov 5 : 3, Gerát Miroslav 3, Nevřala Radek, Krčma Michal

sestava: Barot, Gerát, Hošťálek, Kopřiva, Kovařík, Krčma, Křepelka, Nedbal, Nevřala M., Nevřala R., Němec, Sklenář, Sovadina, Šiška, Vrubel

V sobotu se naši hráči představili na turnaji na Rusavě. V našem mustvu chyběla brankářská jednička Spiegl Josef a nejlepší střelec uplynulé sezóny Pumprla Libor. A jelikož náš stoper Jura Jaroslav ukončil fotbalovou kariéru, byl tento turnaj hlavně zkouškou ohledně složení obrany pro mistrovské zápasy, které začínají již příští víkend. V prvním zápase jsme se střetli s mužstvem SK Lukov, který hraje I. A třídu. V utkání dokázali využít našich hrubek v obranné části a střelecké nemohoucnosti na druhé straně a bez problému postoupili do fnále. Nás čekal zápas o 3. místo s mužstvem Chvalčova, které reprezentovalo dorostenecké mužstvo. I přesto nám v prvním poločase dokázali vstřelit tři branky a o svém vítězství jsme tak rozhodovali až ve druhém poločase. Vítězem sobotního turnaje se stalo po finálovém vítězství nad domácím výběrem tým SK Lukov.