Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články utkání 30.3.08

TJ Prusinovice o.s. – článek utkání 30.3.08

Aleš Pumprla

utkání 30.3.08

Vytvořeno:30. 3. 2008, 21:03
Autor:Aleš Pumprla

TJ Zdounky - TJ Prusinovice 0 : 2 (19. Nevřala Radek, 47. Pumprla Libor, ČK: 56. Gerát Miroslav)

Sestava: Spiegl, Křepelka, Mikeška (75. Nedbal), Měrka, Gerát, Barot, Jura, Nevřala R., Pumprla, Hošťálek, Krčma (89. Večeřa)

V prvním poločase jsme byli lepším a nebezpečnějším mužstvem, dostávali jsme se po rychlých protiútocích do nebezpečných šancích z nichž padla jedna branka a další dvě střely Pumprly Libora hasili domácí obránci odkopem z brankové čáry. Po přestávce se nám podařilo rychle zvýšit naše vedení, ovšem v 56. minutě přišla strkanice na polovině hřiště po níž jsme viděli po červené kartě na obou stranách. Zbývající část utkání již se odehrála v nervózním duchu k čemuž přispělo i nepřesné rozhodování hlavního rozhodčího.

Výsledky: Lubná - Ludslavice 5 : 1, Záhlinice - Němčice 3 : 2, Kyselovice - Mrlínek 6 : 1, Chvalčov - Žeranovice 3 : 1, Martinice - Břest 3 : 0, Skaštice - Hulín 2 : 1

Po 15. kole jsme se posunuli na 8. místo v tabulce OP.