Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články utkání 6.4.2008

TJ Prusinovice o.s. – článek utkání 6.4.2008

Vytvořeno:6. 4. 2008, 20:22
Autor:Aleš Pumprla

TJ Prusinovice - TJ Chvalčov 0 : 2

Sestava: Spiegl, Sklenář, Křepelka, Mikeška, Barot, Jura, Nevřala, Pumprla, Hošťálek, Krčma (69. Utěkal), Nedbal

Nezachytili jsme nástup hostů do utkání a hned ve třetí minutě jsme viděli po neodmávaném postavení mimo hru první branku v naší síti. V dalším průběhu prvního poločasu jsme se sice dostali k několika stoprocentním brankovým příležitostem, v nichž ovšem nedokázal Mikeška Lukáš nahradit potrestaného Geráta Miroslava a neskóroval. Druhý úder hostů přišel před závěrem prvního poločasu, kdy šťastná střela hostujícího hráče propadla do naší sítě. V druhém poločase dlouho vyznívala naše snaha o snížení výsledku naprázdno a když se nám již podařilo před koncem utkání vsítit branku, asistent rozhodčího Čech nepochopitelně odmával ofsajd a nepřipustil tak zdramatizování závěru utkání.

Ostatní výsledky: Skaštice - Lubná 3 :2, Hulín - Martinice 1 : 2, Břest - Zdounky 3 : 1, Žeranovice - Kyselovice 0 : 1,  Mrlínek - Záhlinice 1 : 0, Němčice - Ludslavice 3 : 1

Po odehraném 16. kole drží naši hráči deváté místo.