Čtrnáct účastníků hrálo ve čtyřech skupinách a protože dvě skupiny byly jenom po třech, pavouk se tentokrát dohrával do konečného pořadí.
Skupina A
Smíšek Jan – Remšík 3:0(6,5,6), Vondra – Remšík 3:0(6,10,6), Smíšek Jan – Vondra 3:0(7,8,7)
Pořadí skupiny A
1. Jan Smíšek, 2. Michal Vondra, 3. Jan Remšík
Skupina B
Vrchota – Padrtka 3:0(9,8,6), Jung R. - Vrchota 3:1(6,9,-9,9), Jung R. - Padrtka 3:0(4,8,1)
Pořadí skupiny B
1. René Jung, 2. František Vrchota, 3. Ladislav Padrtka
Skupina C
Formánek – Váňa 3:2(-4,-6,11,11,7), Váňa – Oberhorfer 3:0(8,7,7), Formánek – Kolpek 3:0(7,7,8), Formánek – Oberhorfer 3:0(9,8,8), Oberhorfer – Kolpek 3:0(9,7,7), Kolpek – Váňa 0:3(-10,-5,-2)
Pořadí skupiny C
1. Martin Formánek, 2. Petr Váňa, 3. Pavel Oberhorfer, 4. Stanislav Kolpek
Skupina D
Kvasnička – Fuček Sv. 3:0(5,10,4), Smíšek – Nemejovský 3:0(7,5,4), Kvasnička – Smíšek 3:2(9,-10,-11,3,6), Smíšek – Fuček Sv. 3:0(2,2,2), Nemejovský – Fuček Sv. 3:0(6,3,1)
Pořadí skupiny D
1. Libor Kvasnička, 2. Jaroslav Smíšek, 3. Michal Nemejovský, 4. Svatobor Fuček
Čtvrtfinále
Váňa – Smíšek Jan 3:1(8,-9,7,7), Kvasnička – Vrchota 3:1(11,7,-9,1), Formánek – Vondra 0:3(-9,-9,-9), Smíšek – Jung R. 3:0(10,8,7)
Semifinále
Váňa – Kvasnička 3:1(7,-7,10,7), Smíšek – Vondra 1:3(5,-10,-10,-12)
Finále
Váňa – Vondra 3:0(12,9,9)
O 5. až 8. místo
Smíšek Jan – Vrchota 3:0(3,4,6), Formánek – Jung R. 3:2(8,9,-5,-2,9)
O 5. místo
Smíšek Jan – Formánek 3:2(4,-7,-8,9,9)
O 3. místo
Kvasnička – Smíšek 3:2(-13,9,-8,8,9)
O 7. místo
Vrchota – Jung R. 3:0 w.o.
O 9. až 14. místo
Remšík – Kolpek 3:0(8,8,9), Nemejovský – bay, Oberhorfer – bay, Padrtka – Fuček Sv. 3:0(5,2,3)
O 9. až 12. místo
Nemejovský – Remšík 3:0(6,6,10), Oberhorfer – Padrtka 3:0(5,5,10)
O 9. místo
Oberhorfer – Nemejovský 3:0(8,7,8)
O 11. místo
Padrtka – Remšík 1:3(7,-7,-10,-7)
O 13. místo
Kolpek – Fuček Sv. 3:0(7,9,4)
Konečné pořadí 4. kontrolního turnaje
1. Petr Váňa, 2. Michal Vondra, 3. Libor Kvasnička, 4. Jaroslav Smíšek, 5. Jan Smíšek, 6. Martin Formánek, 7. František Vrchota, 8. René Jung, 9. Pavel Oberhorfer, 10. Michal Nemejovský, 11. Jan Remšík, 12. Ladislav Padrtka, 13. Stanislav Kolpek, 14. Svatobor Fuček
Za týden, v pondělí 20. 6. 2011 proběhne již 5. kontrolní turnaj dvouher. Půjde o předposlední hrací den v tomto školním roce.