Najdi si spoluhráče, vytvořte si virtuální klubovnu!
Fulltextové vyhledávání
 
Spoluhráči.cz O nás

O nás

Spoluhráči.cz - ...sejdete se!

Jste členy nějakého oddílu, klubu, organizace nebo jiné skupiny lidí se společnými zájmy?

Nebaví Vás se s ostatními složitě domlouvat e-mailem, telefonem nebo jinak a hledáte možnost jak komunikovat efektivněji a zábavněji?

Hledáte místo kde byste mohli vystavovat společné fotografie, dokumenty, vyměňovat si informace a bavit se s ostatními členy Vašeho klubu?

Hledáte partnera na sport, nový klub nebo partu lidí se kterými byste mohli sportovat?

Pokud odpovídáte ano, tak právě pro Vás vznikl server spoluhráči.cz

 

Spoluhráči.cz - co to je?

Komunitní server, který byl vytvořen pro potřeby všech oddílů, klubů, organizací a dalších skupin lidí. Jejich členové mohou na spoluhráčích.cz plánovat a přihlašovat se na společné akce, umisťovat fotografie, vkládat články, vzkazy na nástěnku, dokumenty, vytvářet ankety, chatovat, diskutovat a jinak se společně informovat a bavit. Pohromadě jsou zde umístěny kontakty na členy klubu, kterým je možno posílat hromadně e-maily nebo zprávy.

Vstup do společného klubového prostoru je chráněn heslem, které znají pouze povolaní a které zaručuje naprostou intimitu. Pro ostatní příznivce klubu a další veřejnost je možnost vytvořit vlastní jednoduché klubové stránky, které budou pod adresou www.spoluhraci.cz/názevklubu přístupné všem.

Založte si klub na Spoluhráči.cz  a vyzkoušejte nový druh týmové komunikace:
Spoluhráči.cz ale nejsou jen uzavřená společenstva klubů. Na Spoluhráči.cz si může každý najít nového partnera na hru, nový klub nebo partu lidí se kterými si bude moci zasportovat. V inzerci sportovců si vyberete podle konkrétního sportu a lokality.Dalším cílem služby Spoluhráči.cz je podávat uživatelům informace o sportovním dění v jejich lokalitě bydliště. Ukazujeme aktuální sportovní akce, zprávy, sportoviště a další informace v okolí  samotných spoluhráčů.
Naše vize:

Chceme dále vyvíjet a vylepšovat server Spoluhráči.cz tak, aby byl užitečným nástrojem pro komunikaci mezi členy týmu, spolku nebo sportovní organizace. Chceme být nástrojem přes který si každý sežene partnera na hru, nového spoluhráče do týmu nebo partu lidí se kterou bude moci sportovat.

Používáme technologie Debian GNU/Linux 5.0, platforma PHP/Zend. Maximálně dbáme na bezpečnost uložených dat, která jsou každý den zálohována. Se všemi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem a podle pravidel Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ), kde jsme registrováni.

Projekt Spoluhráči.cz provozuje společnost Turistika.cz, s.r.o.

IČ: 27065227
DIČ: CZ27065227
Zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze spisová značka oddíl C vložka 93712


sídlo firmy:
Národní 28, 110 00 Praha 1

vývoj:
Technologické centrum Hradec Králové

vedoucí projektu:
Petr Tomek
tel: 776 200 688
e-mail: admin@spoluhraci.cz

 Jedna registrace pro všechny webové stránky: Akce.cz, Spoluhráči.cz, Sousedé.cz, Turistika.cz

logo Akce.cz logo Spoluhráči.cz logo Sousedé.cz logo Turistika.cz
přehledný kalendář kulturních a sportovních akcí z celé ČR najděte si partnera pro svou hru z tisíců spoluhráčů sousedská nástěnka, praktické info a zprávy z vašeho okolí tipy na výlety, zajímavá místa, zkušenosti a zážitky turistů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace