BFK Ledvinka

Spoluhráči.cz klub BFK Ledvinka O klubu

BFK Ledvinka – O klubu

Náš "klub" není ani tak vlastně klub. Je to společenství otroků našeho pána velkého Baťi, který je ovládán prostřednictvím životadárné a všemocné ledvinky.

Datum našeho vzniku není jasné. Víme jen, že náš klub byl stvořen v sedmi dnech. První den byla stvořena viditelná forma ledvinky. Druhý den bylo vytvořeno pomyslné bezejmenné orákulum. Třetí den se mu začalo formovat ochlupení, které zejména podnosní části dosáhlo vysoké hustoty. Čtvrtý den naše orákulum začalo hrát šachy. Pátý den se díky konstelaci ostatních planet, především Jupitera a jeho vesmírného prachu začalo tvořit tělo našeho orákula. Nevíme proč, ale jakoby se mu na čelo vyrylo Baťa. Někdy ho přezdíváme Bojovník, Ozdůbka, Rytíř a tak dále. Šestý den se Baťa oholil, ale naopak se přestal stříhat. Sedmý den už si pouze užívá.

V průběhu všech dnů se v něm formoval neuvěřitelný pud bojovnictví, fotbalové inteligence a průraznosti. Další dny ledvinka přestala tvořit svět. Přesunula se do pozemského života a nyní tráví čas v Baťově nočním stolku. Někdy ji má Baťa pod polštářem pro klidné sny.

Další dny k sobě Baťa povolal bezejmenné hráče bez náznaku talentu. Ten do nich vnukl. Když se rozdával Haluz tak Marek Lisý podváděl a do fronty si stoupl dvakrát, za což ho teď nemáme rádi.

Pokud budete proti nám hrát, tak naše orákulum poznáte podle kapitánské pásky pouze ne s "Céčkem", ale s "Béčkem".