Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 02 Druhé utkání i díky výkonu brankáře Karla Vaňka a po zlepšeném výkonu hráči Svitapu zvládli a porazili letohradské Hello Kitty

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 02 Druhé utkání i díky výkonu brankáře Karla Vaňka a po zlepšeném výkonu hráči Svitapu zvládli a porazili letohradské Hello Kitty

Vytvořeno:3. 5. 2014, 21:53   (upraveno 3. 5. 2014, 21:55)
Anotace:Svitap sehrál další utkání druhé ligy, tentokráte s celkem Hello Kitty Letohrad. Zápas byl dlouho vyrovnaný, ovšem v brance se tentokráte překonával Karel Vaněk. Svitap se ve druhé polovině zápasu začal prosazovat i střelecky a tentokrát tahal za kratší konec soupeř. Hattrickem se blýskl Miroslav Resler.

Svitap (Krajánci) Ústí nad Orlicí - Hello Kitty Letohrad 7:3 (1:0, 0:0, 3:2, 3:1)

Svitap vstoupil do utkání tentokráte obezřetněji a ve 4. minutě otevřel skóre Pavel Musil - 1:0. V dalších minutách se hlavně zapotil Karel Vaněk v brance, ale do konce druhé části udržel čisté konto. Ve druhé čtvrtině se prosazovaly oba celky, ale tentokráte se drželi oba brankáři, a tak střelci vyšli naprázdno. Až ve 25. minutě se prosadil se štěstím a díky chybě brankáře Michala Šťovíčka Michael Resler a Svitap už vedl 2:0.  Ve 27. minutě ale střelec branky chyboval a doslova namazal Karlu Malečkovi a ten snížil na 2:1. Ve 31. minutě pak dokonce po zemi z levé strany vyrovnal David Babák na 2:2. Ve 36. minutě ale obléhání branky Šťovíčka skončilo také brankou, když puk za jeho záda dorazil Pavel Musil - 3:2. Ve stejné minutě pak Karel Mifek překvapil brankáře dalekonosnou střelou a zvýšil na 4:2 a uzavřel tak třetí část. Ve 38. minutě předvedl soupeř pěknou kombinaci a David Babák snížil na 3:4. Zbytek zápasu už ale patřil Svitapu, lépe řečeno Miroslav Reslerovi. Ve 40. minutě nejprve zvýšil na 5:3, ve 47. minutě na 6:3 a ve 48. minutě dokončil svůj hattrick na konečných 7:3.

Fakta - branky: Miroslav Resler 3, Pavel Musil 2, Michael Resler, Karel Mifek - David Babák 2, Karel Maleček. Asistence: Lukáš Musil 2, Pavel Pokorný 2, Michael Resler 2 - Tomáš Maleček, Josef Matyáš. Rozhodčí: Jiří Černý. Sestava - Svitap: Karel Vaněk - Miroslav Resler, Pavel Pokorný, Lukáš Musil, Pavel Musil, Michael Resler, Karel Mifek, Petr Lustyk. Sestava - Hello Kitty: Michal Šťovíček - Karel Maleček, Tomáš Maleček, Libor Doležal, Jan Chudý, Zbyněk Škorpil, Josef Matyáš, David Babák.