Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 03 Krajánci Čertům vzdorovali do poloviny zápasu, ale pak inkasovali nadílku!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 03 Krajánci Čertům vzdorovali do poloviny zápasu, ale pak inkasovali nadílku!

03 Krajánci Čertům vzdorovali do poloviny zápasu, ale pak inkasovali nadílku!

Vytvořeno:9. 5. 2012, 23:39
Anotace:Vloni druhý celek soutěže Čerti Lanškroun v sestavě se šumperskými hokejisty byli těžkým oříškem pro Krajánky, kteří se museli obejít bez J. Crhy a P. Šány. nahradili je ale Jan Peška a Jaroslav Jandera a do 22. minuty Krajánci dokonce vedli 3:2. Pak ale inkasovali 14 branek za sebou a o utkání bylo rozhodnuto!

Čerti Lanškroun - Krajánci Ústí nad Orlicí 18:5 (2:3, 2:0, 8:0, 6:2)

Góly Krajánci: Michael Resler 2, Jan Peška 2, Michal Bohatý.

Asistence Krajánci: Jan Peška 2, Tomáš Lesák 2, Michael Resler, Jaroslav Jandera,

V 5. minutě využili Čerti přesilovku, když úspěšným střelcem byl Tomáš Brunec - 1:0. Na konci 7. minuty ale po přihrávce Jan Pešky po vhazování vymetl šibenici Michael Resler - 1:1. V 8. minutě vrátil Čertům vedení Radovan Fořt - 2:1. V následující minutě ale bylo vyrovnáno, když po přihrávce Jaroslava Jandery skóroval Michal Bohatý - 2:2. Na začátku 11. minuty po pasu Michaela Reslera zakončil akci brankou Jan Peška a Krajánci šli do konce do vedení - 2:3. Jedenáct a půl minuty pak Krajánci odolávali, sami si vytvořili plno šancí, ale Čerti nakonec obrannou hráz Krajánků prolomili a ve 22. minutě vyrovnali Radovanem Fořtem na 3:3. Ve 23. minutě pak poslal Čerty do vedení Tomáš Brunec - 4:3. Hned v úvodu třetí části se trefil na 5:3 Ondřej Šula, na 6:3 Tomáš Markl, na 7:3 ve 28. minutě Michal Kilčický a za necelou minutu Ondřej Šula na 8:3. To ale nebylo vše. Ve 33. minutě mířil přesně Vladimír Doha na 9:3 a na kulatých 10:3 zaokrouhlil stav dokončeným hattrickem Tomáš Brunec. Třetí část zakončili góly ve 35. minutě Michal Kilčický na 11:3 a dokončeným hattrickem Radovan Fořt na 12:3. Čerti ale Krajánky nešetřili ani v posledním dějství. Ve 38. minutě zvýšil Tomáš Brunec na 13:3 a ve 42. minutě Radovan Fořt na 14:3. Ve 43. minutě se pak trefil Vladimír Doha na 15:3 a o minutu později stejný hráč dokončil také svůj hattrick v utkání - 16:3. Ve 47. minutě po kombinaci Tomáše Lesáka a Jan Pešky snížil po zemi Michael Resler na 16:4 a za dalších 51 sekund po přihrávce Tomáše Lesáka upravil Jan Peška na 16:5. V poslední minutě ale Čerti pečetili svůj výborný výkon dvěma góly Ondřeje Šuly, který také dokončil svůj hattrick na 17:5 a jeden zásah přidal navíc na 18:5.