Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 04 Svitap stačil zvrátit z 1:5 na 7:6, ale v závěru po chybách dvakrát inkasoval a prohrál s Letohradem

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 04 Svitap stačil zvrátit z 1:5 na 7:6, ale v závěru po chybách dvakrát inkasoval a prohrál s Letohradem

Vytvořeno:11. 5. 2014, 21:34   (upraveno 24. 8. 2014, 20:59)
Anotace:V odvetě s Hello Kitty Letohrad nezachytil Svitap začátek a už po deseti sekundách prohrával po brance Tomáše Malečka - 0:1. Do 25. minuty pak letohradský tým nasázel Svitapu pět branek. I z toho se ale Svitap vyškrábal a otočil výsledek ve svůj prospěch. Zbytečně pak ale o možnost bodovat přišel, když po dvou chybách inkasoval a prohrál.

Svitap (Krajánci) Ústí nad Orlicí - Hello Kitty Letohrad 7:8 (0:2, 1:2, 4:1, 2:3)

Už v 10. sekundě skončil odražený puk na hokejce Tomáše Malečka a ten po brejku otevřel skóre utkání - 0:1. Ve 4. minutě se pak prosadil Jan Chudý a zvýšil na 0:2 a uzavřel tak první čtvrtinu. V 17. minutě se prosadil individuálně Marek Šťastný a snížil na 1:2. Ve 22. minutě ale odpověděl Josef Matyáš na 1:3 a druhou čtvrtku uzavřel brankou Libor Doležal na 1:4. Když ve 26. minutě otevřel třetí část brankou na 1:5  opět Libor Doležal, tak se zdálo, že osud Svitapu je zpečetěn. Naději ale vykřesal ve 28. minutě Stanislav Kraitl, který snížil na 2:5. To Svitap povzbudilo a ve 31. minutě v přesilovce mířil přesně od červené Lubomír Nespěšný a snížil na 3:5. Ve 33. minutě se podruhé prosadil Marek Šťastný a upravil stav už na 4:5. Třetí část pak uzavřel Michael Resler, který vyrovnal na 5:5. Poslední dějství zahájil odpovědí ve 39. minutě Jan Chudý a vrátil Hello Kitty vedení - 5:6. Ve 4. minutě ale vyrovnal z dálky Lubomír Nespěšný na 6:6 a obrat dokonal ve 42. minutě ze strany pohotově Lukáš Musil - 7:6. Ve 45. minutě ale Svitap o vedení přišel, když po rychlém brejku vyrovnal Tomáš Maleček na 7:7. Rozhodnutí přišlo ve 46. minutě, kdy oba body přisoudil letohradskému týmu Zbyněk Škorpil - 7:8.

Fakta - branky: Lubomír Nespěšný 2, Marek Šťastný 2, Stanislav Kraitl, Michael Resler, Lukáš Musil - Tomáš Maleček 2, Libor Doležal 2, Jan Chudý 2, Zbyněk Škorpil, Josef Matyáš. Asistence: Petr Lustyk, Michael Resler, Lubomír Nespěšný, Marek Šťastný, Pavel Musil. Rozhodčí: Patrik Konečný. Vyloučení: 2:2, využití: 1:0. Sestava - Svitap: Milan Beneš - Lukáš Musil, Lubomír Nespěšný, Petr Lustyk, Stanislav Kraitl, Marek Šťastný, Miroslav Resler, Michael Resler, Pavel Musil. Sestava - Hello Kitty Letohrad: Michal Šťovíček - Tomáš Meleček, Petr Kovář, Libor Doležal, Jan Chudý, Zbyněk Škorpil, Josef Matyáš, David Babák.