Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 05 Krajánci opět posílili, tentokrát o dalšího několikanásobného světového šampióna v in-line hokeji Patrika Šebka a ten byl jedním z hlavním strůjců výhry nad loňským lanškrounským in-line hokejovým mistrem!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 05 Krajánci opět posílili, tentokrát o dalšího několikanásobného světového šampióna v in-line hokeji Patrika Šebka a ten byl jedním z hlavním strůjců výhry nad loňským lanškrounským in-line hokejovým mistrem!

Vytvořeno:2. 6. 2020, 10:03   (upraveno 2. 6. 2020, 10:22)
Anotace:Na poslední chvíli ze sestavy vypadli Miroslav Resler a Jiří Lunka, a tak byly řady Krajánků doplněny o dalšího světového hráče, a to Patrika Šebka a nakonec také přijel i Michal Šimo posilněn svým tříletým synem a rodiči, kteří vypomohli s hlídáním. V utkání sice Krajánci prohrávali, ale pouze dvaašedesát sekund, kdy svou střeleckou impotenci konečně prolomil Michael Resler a v utkání náležitě využil spolupráci se skvělými spoluhráči!

Krajánci Ústí nad Orlicí - Čerti Lanškroun 15:6 (3:1, 6:1, 3:2, 3:2)

Samotný zápas Krajánci nazahájili zrovna moc sťastně. Už ve 3. minutě se nevydařila přihrávka Standovi Husákovi a mladík Ondřej Paclík toho náležitě využil a otevřel skóre zápasu - 0:1. Za dalších dvaašedesát sekund ale Michal Šimo vybojoval u mantinelu ve vlastním pásmu puk, poslal ho na Patrika Šebka, který na polovině hřiště uvolnil najetého Michaela Reslera a jeho střela k tyči ukončila jeho střeleckou impotenci a vyrovnal na 1:1. V 8. minutě předvedli Krajánci velmi pěknou kombinaci a po přihrávkách Jiřího Drobného st. a Stanislava Husáka ml. dokonal obrat přesnou střelou Stanislav Husák st. - 2:1. V následující minutě si Krajánci vytvořili na polovině Čertů tlak, Michal Šimo si zajel za branu, odkud našel najetého Marka Šťastného, který zvýšil na 3:1. Na dalších deset minut se oba brankáři drželi, ale jako první kapituloval Ondřej Dostál v brance Čertů. V 19. minutě  vybojoval Michal Šimo na vlastní polovině u střídaček puk, poslal ho na Patrika Šebka, který se sólově prosadil a zvýšil střelou pod horní tyč na 4:1. Ve 20. minutě vybojoval puk Michael Resler pro Marka Šťastného, ten prodloužil přihrávku na Patrika Šebka a po jeho uvolnění zvýšil Michal Šimo na 5:1. Ve 20. minutě zachytil přihrávku Standy Husáka st. rychlík Petr Masopust a po jeho asistenci snížil Dominik Kačerovský na 5:2. Krajánci odpověděli okamžitě. Ihned po vhazování poslal Michal Šimo puk na polovině na Patrika Šebka, ten ho prodloužil do jízdy na Michaela Reslera a ten střelou k tyči zvýšil na 6:2. Ve 22. minutě získal Michael Resler na polovině puk a po spolupráci s Patrikem Šebkem dokončil svůj hattrick na 7:2. Ve 23. minutě uvolnil Vladimír Doha Stanislava Husáka ml. a ten zkušeně zvýšil na 8:2. Ve 24. minutě pak po kombinaci Michala Šima a Patrika Šebka zakončil druhou část výborně hrající Marek Šťastný na 9:2. Hned v úvodních sekundách třetí části získal Stanislav Husák ml. puk, poslal ho na Jiřího Drobného st. a ten na volného Vladimíra Dohu, který věděl, co s ním - zaokrouhlil stav na 10:2. Ve 28. minutě vybojoval na vlastní polovině puk Michal Šimo, poslal ho na Patrika Šebka a ten ihned na najetého Michaela Reslera a jeho střela bekhendem skončila také v síti - 11:2. Čerti pak ve 30. minutě předvedli pěknou kombinaci Ondry Paclíka a Ondry Marka, na jejímž konci byl David Doležal - 11:3. Ve 32. minutě odpověděli Krajánci také pěknou kombinací Michaela Reslera a Michala Šima a na jejímž konci byl pro změnu Patrik Šebek - 12:3. Ve 35. minutě se Krajánkům nepovedlo střídání a na trestnou lavic musel zamířit nejstarší hráč Michael Resler. Krajánci zvládali oslabení velmi dobře, dokonce si několikrát i vytvořili šanci, ale početní výhodu nakonec Čerti přece jenom využili, když přihrávku Dominika Kačerovského proměnil v branku Petr Masopust - 12:4. Do čtvrtého dějství vstoupili lépe Čerti, když po přihrávce Petra Masopusta vystřeli z dálky Ondřej Marek a puk si proklestil cestu až do sítě - 12:5. Ve 39. minutě odpověděl rychlým protiútokem Stanislav Husák ml. a po jeho přihrávce se trefil Vladimír Doha na 13:5. V následující minutě vybojoval Michael Resler puk pro Marka Šťastného, který uvolnil Patrika Šebka, který zkušeně dokončil svůj hattrick v utkání - 14:5. Ve 44. minutě předvedli Krajánci zase jednu ze svých rychlých kombinací a po přihrávkách Jiřího Drobného st. a Vladimíra Dohy zakončoval Stanislav Husák ml. na 15:5. Poslední slovo ale měli Čerti. Ve 45. minutě po rychlém brejku Dominika Kačerovského snížil na konečných 6:15 Petr Masopust.

Fakta - branky: Michael Resler 4, Patrik Šebek 3, Vladimír Doha 2, Marek Šťastný 2, Stanislav Husák ml. 2, Stanislav Husák st., Michal Šimo - Petr Masopust 2, Dominik Kačerovský, Ondřej Marek, David Doležal, Ondřej Paclík. Asistence: Patrik Šebek 6, Michal Šimo 3, Jiří Drobný st. 3, Vladimír Doha 2, Stanislav Husák ml. 2, Michael Resler, Marek Šťastný - Petr Masopust 2, Dominik Kačerovský 2, Ondřej Marek, Ondřej Paclík. Rozhodčí: Jiří Černý (Lanškroun). Vyloučení: 1:0, využití: 0:1. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Lukáš Vavřina - Marek Šťastný, Patrik Šebek, Michal Šimo, Michael Resler (2), Jiří Drobný st., Stanislav Husák st., Stanislav Husák ml., Vladimír Doha. Sestava - Čerti Lanškroun: Ondřej Dostál - Michal Sedláček, Dominik Kačerovský, Ondřej Marek, David Doležal, Filip Kužílek, Petr Masopust, Ondřej Paclík, Pavel Horníček.