Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 10 Oba celky v šesti lidech a v úmorném vedru. Krajánci potvrdili roli favorita a vysoko vyhráli - 5x se trefil Olda Čevora

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 10 Oba celky v šesti lidech a v úmorném vedru. Krajánci potvrdili roli favorita a vysoko vyhráli - 5x se trefil Olda Čevora

Vytvořeno:7. 6. 2015, 19:30
Anotace:Poslední celek tabulky neměl být těžkým soupeřem. Oba celky zápasily se sestavou a s brankáři. Krajánci nakonec sehnali kvalitní náhrasdu v Radkovi Ehrenberggerovi, za Calibru chytal v botách Jarda Tlapáků. Po zranění se vrátil do sestavy Oldřich Čevora a pěti góly potvrdil pověst kvalitního střelce, šestkrát asistoval u gólu Josef Crha.

Krajánci Ústí nad Orlicí - IHC Calibra Česká Třebová 14:5 (4:0, 1:2, 6:1, 2:3)

Už po jednadvaceti sekundách hry se trefil po přihrávce Josefa Crhy Oldřich Čevora - 1:0. V 10. minutě po asistenci Michaela Reslera zvýšil Pavel Musil na 2:0 a za dalších 22 sekund se trefil po přihrávce Oldřicha Čevory Karel Horák - 3:0. Skóre první čtvrtiny uzavřel za dalších 34 sekund Oldřich Čevora po spolupráci s Michaelem Reslerem - 4:0.  Do druhé části nevstoupili Krajánci zrovna moc dobře. Chvilková nepozornost v obraně zapříčinila gól, která vsítil na koci 14. minuty Radek Palán po přihrávce Martina Voleského - 4:1. Ve 21. minutě se prosadil Tomáš Pirkl po přihrávce Jiřího Hozáka a bylo to už 4:2. Ve 22. minutě ale ujel Michael Resler a po jeho přihrávce zvýšil Lukáš Musil na 5:2. Ve 26. minutě si to oba zopakovali a po další asistenci Michaela Reslera Lukáš Musil přidal branku na 6:2. Ve 29. minutě uvolnil Josef Crha Pavla Musila a ten přidal další branku na 7:2. Ve 31. minutě po přihrávce Josefa Crhy napřáhl ke střele Michael Resler a puk skončil opět za zády Jaroslava Tlapáka - 8:2. Ve 31. minutě přihrával opět Josef Crha a Pavel Musil dokončil svůj hattrick - 9:2. Na začátku 33. minuty vypracoval akci opět aktivní Josef Crha a Oldřich Čevora také dokončil svůj hattrick - 10:2. Na konci 33. minuty ale odpověděl Martin Voleský, který zužitkoval přihrávku Ondřeje Mistra - 10:3. Ve 35. minutě se ale prosadil opět štírek Josef Crha a po jeho přesné přihrávce zvýšil Oldřich Čevora na 11:3. Ve 41. minutě skóroval po přihrávce Michaela Reslera Karel Horák a zvýšil na 12:3.  Ve 42. minutě se individuálně prosadil Oldřich Čevora na 13:3. Na konci 43. minuty odpověděla Calibra brankou Ondřeje Mistra - 13:4. Na konci 46. minuty přidal branku i Radek Palán a zmírnil výsledek na 13:5. Poslední slovo měli ale Krajánci. Po přihrávce Karla Horáka napřáhl opět ke střele Michael Resler a upravil stav na konečných 14:5.

Fakta - branky: Oldřich Čevora 5, Pavel Musil 3, Karel Horák 2, Lukáš Musil 2, Michael Resler 2 - Radek Palán 2, Tomáš Pirkl, Martin Voleský, Ondřej Mistr. Asistence: Josef Crha 6, Michael Resler 5, Oldřich Čevora, Karel Horák - Martin Voleský, Jiří Hozák, Ondřej Mistr. Vyloučení: 1:0, bez využití. Rozhodčí: Radek Morkes. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Radek Ehrenberger - Karel Horák, Josef Crha, Lukáš Musil (1,5), Michael Resler, Pavel Musil, Oldřich Čevora. Sestava - IHC Calibra Česká Třebová: Jaroslav Tlapák - Radek Palán, Jiří Hozák, Martin Voleský, Tomáš Pirkl, Stanislav Kraitl, Ondřej Mistr.