Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 14 V souboji o prvenství ve druhé lize byl Žamberk lepší...

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 14 V souboji o prvenství ve druhé lize byl Žamberk lepší...

14 V souboji o prvenství ve druhé lize byl Žamberk lepší...

Vytvořeno:20. 7. 2012, 0:31   (upraveno 13. 8. 2012, 12:50)
Anotace:Jen výhra mohla přinést Krajánkům druholigové prvenství a celkové šesté místo. Žamberský celek byl ale lepší v koncovce a v každé čtvrtině byl minimálně o branku lepší a zaslouženě nakonec zvítězil.

Stilmat Žamberk - Krajánci Ústí nad Orlicí 9:3 (2:0, 2:1, 3:1, 2:1)

Už ve 4. minutě se Žamberk prosadil Tomášem Diblíkem a Milan Beneš musel pro puk do sítě - 1:0. V následující minutě se ujala střela Davida Kubíčka a bylo to už 2:0. Do druhé části vstoupili Krajánci lépe a po asistenci Josefa Crhy se ujala v 15. minutě pohotová střela Pavla Musila - 2:1. V 18. minutě se ale prosadil Martin Brožek na 3:1 a druhou čtvrtinu uzavřel v 19. minutě tvrdou střelou David Kubíček - 4:1.  Do třetí části šli lépe Žamberští a ve 25. minutě zvýšil Tomáš Diblík na 5:1. Ve 32. minutě se zdařila Krajánkům kombinace a po asistenci Lukáše Musila Jan Peška snížil na 5:2.  Za dalších 43 sekund po rychlém protiútoku odpověděl dokončeným hattrickem Tomáš Diblík na 6:2 a ve 35. minutě přidal další branku Petr Nosál na 7:2. Do posledního dějství vstoupil Žamberští opět dříve brankou, a to ve 38. minutě, kdy se trefil Petr Nosál - 8:2. Ve 44. minutě našel před brankou Michael Resler střelce Jana Pešku a ten snížil na 8:3. Poslední slovo měl ale Žamberk. Ve 46. minutě dokončil po individuální akci svůj hattrick David Kubíček a upravil tak na konečných 9:3.

Branky Krajánci: Jan Peška 2, Pavel Musil.

Asistence Krajánci: Josef Crha, Lukáš Musil, Michael Resler.

Rozhodčí: Petr Zachař.

Sestava Krajánci: Milan Beneš - Josef Crha, Tomáš Lesák, Michael Resler, Jan Peška, Lukáš Musil, Michal Bohatý, Pavel Musil, Petr Šána.