Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články 16 Krajánci se rozloučili v Lanškrouně s Čerty zaslouženou remízou....hattrick vsítil Karel Horák

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek 16 Krajánci se rozloučili v Lanškrouně s Čerty zaslouženou remízou....hattrick vsítil Karel Horák

Vytvořeno:16. 7. 2015, 22:22   (upraveno 29. 7. 2015, 14:07)
Anotace:Poslední duel už nemohl na pořadí nic změnit, ale oba týmy se snažily se sezónou rozloučit vítězně. Krajánci v pozměněné sestavě s navrátilci z dovolené zahráli velmi dobře takticky a o hodně mladším hráčům nic nedarovali. Střelecky navíc zazářil Karel Horák, ale nakonec z toho byla zasloužená remíza, když několikrát zvonily tyče na opou stranách....

Krajánci Ústí nad Orlicí - Čerti Lanškroun 5:5 (1:0, 0:2, 2:1, 2:2)

Dlouhých deset minut se oba brankáři drželi, až v 11. minutě poprvé kapituloval lanškrounský Pánek. Po rychlé kombinaci Miroslava Reslera a Michaela Reslera zamířil přesně k tyči Karel Horák a Krajánci šli do vedení - 1:0.  Až do 16. minuty si Krajánci drželi vedení, ale pak po rychlých přihrávkách Jiřího Mareše a Dominika Kačerovského Michal Sedláček z pravé strany vyrovnal na 1:1. Ve 24. minutě pak dokonal obrat po přihrávce Jiřího Mareše Aleš Krejčí - 1:2. Třetí část pro změnu patřila Krajánkům. Velmi dobře držel své mužstvo brankář Lukáš Vavřina a ve 29. minutě proměnil samostatný nájezd na druhý pokus Karel Horák a vyrovnal na 2:2. Na konci 31. minuty pak střílel těsně vedle branky Tomáš Lesák a odražený puk dorazil za záda Pánka Michael Resler a vrátil Krajánkům vedení - 3:2. Za dalších 13. sekund ale po rychlém brejku Petra Masopusta a jeho přihrávce srovnal stav překvapivou střelou pod horní tyč Dominik Kačerovský - 3:3.  Rozhodnutí mělo přijít v posledním dějství. Lépe začali Čerti a ve 40. minutě po kombinaci Petra Masopusta a Marcela Krejčího poslal Čerty do vedení pohotovou střelou Dominik Kačerovský - 3:4. To ale Krajánky nezlomilo a ve 41. minutě popřesné přihrávce Tomáše Lesáka před branku srovnal stav Miloš Černý na 4:4. Ve 46. minutě předvedl dlouhé sólo Karel Horák a poslal dokonce Krajánky do vedení a dokončil tak svůj hattrick - 5:4. Stačilo ale malé zaváhání a za dalších 27 sekund po přihrávkách Marcela Krejčího a Petra Masopusta vyrovnal na konečných 5:5 Dominik Marek. V závěru ještě měli Čerti další vyloženou šanci, ale Lukáš Vavřina byl na místě a remízový stav tak Krajánci nakonec udrželi až do posledních sekund utkání.

Fakta - branky: Karel Horák 3, Michael Resler, Miloš Černý - Dominik Kačerovský 2, Michal Sedláček, Aleš Krejčí, Dominik Marek. Asistence: Tomáš Lesák 2, Miroslav Resler, Michael Resler - Petr Masopust 3, Jiří Mareš 2, Marcel Krejčí 2, Dominik Kačerovský. Vyloučení: 3:1, bez využití. Rozhodří: Patrik Konečný. Sestava - Krajánci Ústí nad Orlicí: Lukáš Vavřina - Karel Horák (2), Miroslav Resler, Michael Resler (4), Pavel Musil, Josef Crha, Tomáš Lesák, Miloš Černý, Martin Černý. Sestava - Čerti Lanškroun: Jan Pánek - Dominik Kačerovský, Jiří Mareš, Michal Sedláček (2), Aleš Krejčí, Dominik Marek, Petr Masopust, Marcel Krejčí.