Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články Amatérský hokejový turnaj v Uherském Ostrohu vyhráli po velkém boji Krajánci!

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek Amatérský hokejový turnaj v Uherském Ostrohu vyhráli po velkém boji Krajánci!

Amatérský hokejový turnaj v Uherském Ostrohu vyhráli po velkém boji Krajánci!

Vytvořeno:29. 3. 2015, 22:43   (upraveno 30. 3. 2015, 17:28)
Anotace:Krajánci využili lákavé nabídky z Uherského Ostrohu a zúčastnili se kvalitně obsazeného hokejového turnaje. Během soboty 28. března 2015 se utkali postupně s celky Strabag Uherský Ostroh, HC Rychnov nad Kněžnou a HC Frýdlant. Krajánci tři zápasy (2 x 15 minut čistého času) absolvovali v sestavě: Milan Beneš (10 obdržených gólů = 3,3 gólu/zápas) - obrana: Tomáš Lesák (0+1), Josef Crha (1+1), Lukáš Musil (1+2), 1. útok: Tadeáš Resler (5+2), Michael Resler (3+2), Miroslav Resler (1+3), 2. útok: Pavel Musil (1+0), Michal Bohatý (1+1), René Hnát (0+0). Výhra v turnaji byla následně oslavena ve vinném sklípu u Horvátů v Bzenci s noclehem v ubytovně hotelu Junior. Návrat domů byl v neděli dopoledne. Všem zúčastněným patří dík za bojovnost a vzornou reprezentaci klubu.

Výsledky Krajánků Ústí nad Orlicí v hokejovém turnaji:

Krajánci Ústí nad Orlicí - Strabag Uherský Ostroh 5:3 (4:1, 1:2)

Góly a asistence: Tadeáš Resler (Lukáš Musil), Tadeáš Resler (Miroslav Resler), Lukáš Musil (Michael Resler), Miroslav Resler (Tadeáš Resler), Michael Resler (Tadeáš Resler).

Krajánci Ústí nad Orlicí - HC Rychnov nad Kněžnou 4:4 (1:4, 3:0)

Góly a asistence: Tadeáš Resler (Miroslav Resler), Josef Crha (Lukáš Musil), Michael Resler (Miroslav Resler), Michal Bohatý (Michael Resler). V utkání vyrovnával Michal Bohatý při hře bez brankláře v poslední sekundě na konečných 4:4.

Krajánci Ústí nad Orlicí - HC Frýdlant 4:3 (3:1, 1:2)

Góly a asistence: Tadeáš Resler (Josef Crha), Tadeáš Resler, Michael Resler (Tomáš Lesák) - branka padla v poslední sekundě prvního poločasu, Pavel Musil (Michal Bohatý).

Další výsledky turnaje: Strabag Uherský Ostroh - HC Rychnov 7:2, HC Rychnov - HC Frýdlant 5:2, Strabag Uherský Ostroh - HC Frýdlant 5:4.

Pořadí turnaje: 1. Krajánci Ústí nad Orlicí 13: 10 5 bodů, 2. Strabag Uherský Ostroh 15:11 4 body, 3. HC Rychnov nad Kněžnou 11:13 3 body, 4. HC Frýdlant 9:14 0 bodů.