Spoluhráči.cz klub Krajánci Ústí nad Orlicí dokumenty a články LA 12 S lanškrounskými Čerty sehráli Krajánci vyrovnaný zápas, přesto prohráli

Krajánci Ústí nad Orlicí – článek LA 12 S lanškrounskými Čerty sehráli Krajánci vyrovnaný zápas, přesto prohráli

LA 12 S lanškrounskými Čerty sehráli Krajánci vyrovnaný zápas, přesto prohráli

Vytvořeno:20. 6. 2013, 7:09
Anotace:Očekávalo se, že lanškrounští Čerti budou těžkým soupeřem. Přesto Krajánci v utkání zcela nepropadli, s favoritem drželi krok po celé utkání Nakonec Krajánci odešli poraženi, když poslední dvě branky padly do prázdné branky při hře Krajánků bez brankáře.

Krajánci Ústí nad Orlicí - Čerti Lanškroun 9:11 (1:1, 1:2, 3:4, 4:4)

V prvních deseti minutách si oba brankáři drželi čistá konta, V 11. minutě ale uvolnil Miroslav Resler Michaela Reslera a jeho střela skončila za zády Tomáše Strouhala v brance Čertů - 1:0. Vyrovnání příšlo vzápětí, kdy po asistenci Rostislava Pilavky srovnal stav Milan Žerníček - 1:1.  Druhou část načal v 15. minutě brankou Michal Sedláček ml. a poslal lanškrounský celek do vedení - 1:2. a ve 20. minutě se k němu přisdal Jan Boruch - 1:3.  Druhou část uzavřel ve 22. minutě po individuální akci Miroslav Resler a snížil na 2:3. Třetí čtvrtinu zhájili Čerti brankou ve 26. minutě, kdy po akci Jana Borucha mířil přesně Rostislav Pilavka - 2:4. O minutu později z asistence Víta Stránského skóroval Radovan Fořt - 2:5. Ve 28. minutě se prosadil Lubomír Nespěšný a Lukáš Heřmanský snížil na 3:5.  Ve 31. minutě po kombinaci Vírta Stránského a Radovana Fořta odpověděl Michal Sedláček ml. na 3:6. O pár sekund později přihrával Rostislav Pilavka a Jan Boruch zvýšil vedení Čertů na 3:7.  Krajánci to ale nevzdali a ve 33. minutě po přihrávce Miroslava Reslera mezi betony Tomáše Strouhala snížil Michael Resler na 4:7. Za dalších 8 sekund vyhrál vhazování Michael Resler na Lukáše Heřmanského, který snížil na 5:7.  Poslední dějství zahájili Čerti ve 37. minutě brankou Víta Stránského z akce Michala Sedláčka ml. - 5:8. Ve 40. minutě se ale individuálně prosadil Miroslav Resler a snížil na 6:8, aby o minutu opět Miroslav Resler z přihrávky Karla Mifka dokončil svůj hattrick - 7:8. Ve 45. minutě stačilo ale chvilkové zaváhání Krajánků a po přihrávce Víta Stránského a teči Rostislava Pilavky skončil puk za zády Milana Beneše - 7:9. Za dalších 15 sekund ale vykřesal naději Pavel Musil z přihrávky Lukáše Heřmanského a snížil na 8:9. V poslední minutě utkání přistoupili Krajánci ke hře bez brankáře, ale po akci Rostislava Pilavky trefil prázdnou branku Jan Boruch a dokončil tak svůj hattrick v utkání - 8:10. Krajánci to ještě zkusili a po přihrávce Miroslava Reslera snížil na rozdíl branky Karel Mifek - 9:10. Krajánci pokračovali bez brankáře, ovšem ztratili puk a Vít Stránský pečetil výhru lanškrounského celku opět do prázdné branky - 9:11.

Fakta - branky: Miroslav Resler 3, Michael Resler 2, Lukáš Heřmanský 2, Pavel Musil, Karel Mifek - Jan Boruch 3, Rostislav Pilavka 2, Michal Sedláček ml. 2, Vít Stránský 2, Radovan Fořt, Milan Žerníček. Asistence: Miroslav Resler 3, Michael Resler, Lukáš Heřmanský, Lubomír Nespěšný, Karel Mifek - Rostislav Pilavka 3, Vít Stránský 3, Jan Boruch, Michal Sedláček ml., Radovan Fořt. Rozhodčí: Jiří Černý (Lanškroun). Vyloučení: 0:2. Sestava - Krajánci: Milan Beneš - Miroslav Resler, Přemysl Rubeš, Karel Mifek, Michael Resler, Lubomír Nespěšný, Pavel Musil, Michal Schlögl, Lukáš Heřmanský. Sestava Čerti: Tomáš Strouhal - Jan Boruch, Michal Sedláček ml., Radovan Fořt, Rostislav Pilavka, Milan Žerníček, Vít Stránský, Roman Havelka,