Zelený Šlapky

Spoluhráči.cz klub Zelený Šlapky O klubu

Zelený Šlapky – O klubu

Jak to celé vzniklo?

Já Pokec, starý cyklista, který vyzkousel silnici, cyklokros a zaverem kariery biky. Pak jsem prisichl k sexu, THC a house. Byla to paráda,  než mě staří kamarádi zblbli a přivedli zpět ke kolu. začal s tím veliký nadšenec Dráha. nejříve chtěl jenom servis, pak se chytili Domino s Danem a šup, stáli jsme na startu prvního společného závodu - OKOLOHRADCE, tím byl položen základní kámen našeho šílenství.

Ten rok jsme objeli ještě pár dalších  maratonů. Já oprášil kolo od prachu, Domino vytáhl své zánovní první elastické cyklo kraťasy s jelenicí. Dráho podědil pár hadříků od šéfa ve fabrice. Dan neztácel krok a pořídil vše včetně biku nové. Průměrná cena našich ořů byla ceněna na pouhých 12-15 a to dost přidávám tis. Kč. To však netrvlo dlouho. Chytil jsem svou možná už 3 cyklo mízu a začal tunit kolo. Tím jsem strhnul lavinu průserů u svých kamarádů a hlavně v jejich rodinách. Nejdéle odolával angrešt Domino, ale to se dá pochopit, vzhledem k jeho dlouholetému honění za kulatým nesmyslem ( amožná nejen jenom jeho, pozn. autora), tihle hoši totiž honí gel po hlavě a balón po hřišti, ale shodit ochlupení nohou je pro ně nepochopitelné.

Dráha náš nejvetší a nejaktivnější člen se chopil překvapivě, leč zdárně a s velikou zálibou, teoretického vedení a přípravi, stal se metodikem klubu, později se dozvíte, že dnes mu přibyla i role rosničky. Mimochodem to byl první týpek co šel a pustil víc jak pade (tisíc) za bika. Všichni jsme mu poklepávali po rámu, že ho prý ca cac carbon, nebo něco tomu podobného. Tato překvapivá akce Dráhy nasadila červíčky Domino. Červíčci a pádné důvody, že Kinetic již další závody nezvládá se odhodlal náš narcis ke koupi nové Rockmašinky.