Poslední proběhlé akce

HOKEJ / STREET MAX Team vs. REPREZENTACE ČR NESLYŠÍCÍCH

9. 4. 2022 15:30 – 18:00 Zimní stadion PARDUBICE /// Enteria Arena

Ciao borci,

na sobotu jsem pro nás opět zařídil super přátelské utkání ve velké hale v Pardubicích. Je to plnohodnotný zápas 3x 20 minut čistého času s úpravou ledu po každé třetině. Přihlaste se co nejdříve, v pátek už budu doplňovat hosty.

Sraz na parkovišti u zimáku v Pardubicích nejpozději v 15:00...

Těším se na Vás, tak nalaďte formu ať vyhrajeme a užijeme si to. :-)

Váš kaskadér a kapitán,

Pavel "MAX"

Důležitost: vysoká

Zúčastnili se (11): Pavel Vik, 2. brankář soupeře (host od Pavel Vik), Jan Filka, Daniel Lenc, Jiří Tuček, Zdeněk Veselka (host od Pavel Vik), Pepa Hubáček (host od Pavel Vik), Pavel Fiala (host od Ondřej Řezníček), Jiří Fiala (host od Pavel Vik), Jiří Vlášek (host od Pavel Vik), Ondřej Řezníček (host od Pavel Vik)
Nezúčastnili se (4): Petr Vašata, Štěpán Pátek, Cyril Vinopal, Ondřej Řezníček
Vytvořil Pavel Vik, 5. 4. 2022, 13:08

HOKEJ / STREET MAX Team vs. REPREZENTACE ČR NESLYŠÍCÍCH a HC SKALKA

12. 3. 2022 12:00 – 17:00 Zimní stadion: OPOČNO
Ciao borci,   tak už se nám to blíží. Na tuto sobotu jsem pro nás zařídil turnaj na zimáku v Opočně. Pravděpodobně poslední letošní hokej. Je to 2x plnohodnotný zápas 3x 20 minut čistého času s úpravou ledu po každé třetině. Kdyby náhodou někdo nemohl na oba zápasy, tak napište tady do komentáře na který můžete. Bude fajn, když nás bude minimálně 13 na 3 celé útoky a 2 obrany + golman. 1. zápas hrajeme od 12:00 proti týmu "HC SKALKA" 2. zápas hrajeme od 14:30 proti týmu "REPRE ČR Neslyšících" Sraz na parkovišti u zimáku v Opočně nejpozději v 11:30... Startovné je 400,-...

Zúčastnili se (14): Pavel Vik, Ondřej Řezníček, Štěpán Pátek, Jiří Tuček (host od Pavel Vik), Ivo Černý (host od Pavel Vik), Novotný (host od Pavel Vik), pavel stregl, Josef Lochman (host od Pavel Vik), Adam Lochman (host od Pavel Vik), David Odl (host od Pavel Vik), Ivoš Němec (host od Pavel Vik), Lukas Dano (host od Ondřej Řezníček), Pavel Fiala (host od Pavel Vik), Marcel Karlovský (host od Pavel Vik)
Nezúčastnili se (5): Cyril Vinopal, Petr Vašata, Jirka Vlášek, Jan Filka, Daniel Lenc
Vytvořil Pavel Vik, 8. 3. 2022, 10:57 (upraveno 8. 3. 2022, 11:01)