Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články utkání mužů 8.6.08

TJ Prusinovice o.s. – článek utkání mužů 8.6.08

Vytvořeno:8. 6. 2008, 20:29
Autor:Aleš Pumprla

TJ Prusinovice - FK Admira Hulín 2 : 3, branky: 12. Gerát, 37. Pumprla

Sestava: Spiegl, Sklenář, Bartošek, Hošťálek (87. Večeřa), Gerát, Barot, Jura, Nevřala (46. Krčma), Pumprla, Utěkal (75. Němec), Nedbal

Viděli jsme kvalitní utkání v němž oba soupeři potvrzovali proč atakují vrchní příčky v tabulce OP. V prvním poločase jsme se dostali do dvoubrankového vedení, ovšem hosté dokázali v závěrečných 5 minutách prvního poločasu vyrovnat. Po změně stran pokračovalo vyrovnané utkání a vítěznou branku vstřelili bohužel hosté. Naši hráči odehráli v improvizované sestavě kvalitní utkání pro nás se smutným koncem. Skončila tak naše série čítající 8 neprohraných zápasů a 6 výher v řadě.

Ostatní výsledky: Lubná - Břest 5 : 0, Žeranovice - Skaštice 2 : 4, Mrlínek - Martinice 0 : 7, Němčice - Zdounky 1 : 3, Ludslavice - Chvalčov 3 : 4, Záhlinice - Kyselovice 1 : 2

Před závěrečným kolem OP jsme se ziskem 40 bodů obsadili 6 příčku.