Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články utkání muži 13.4.08

TJ Prusinovice o.s. – článek utkání muži 13.4.08

Vytvořeno:13. 4. 2008, 21:32
Autor:Aleš Pumprla

SK Kyselovice - TJ Prusinovice 1 : 1 (45. Gerát Miroslav)

Sestava: Spiegl, Sklenář, Křepelka (86. Hradil), Mikeška (75. Krčma), Měrka, Gerát, Barot, Jura, Nevřala, Pumprla, Hošťálek (67. Utěkal)

Viděli jsme vyrovnaný zápas s minimální hrou záloh a s šancemi na obou stranách. Do vedení se dostali v poslední minutě prvního poločasu naši hráči ovšem domácí srovnali hned po změně stran, též přesnou dorážkou. V druhém poločase vyvrcholil katastrofální výkon trojice rozhodčích a za zisk zlatého bodu můžeme vděčit brankáři Spieglovi, který zneškodnil všechny nebezpečné nájezdy domácích přicházejících po neodmávaných ofsajdech, jež měl na svědomí delegovaný asistent rozhodčího. A protože hlavní rozhodčí Mucha neviděl ani penaltové zákroky domácího mužstva, skončilo utkání remízou.

Ostatní výsledky: Lubná - Němčice 5 : 1, Ludslavice - Mrlínek 2 : 3, Záhlinice - Žeranovice 1 : 4, Chvalčov - Břest 3 : 3, Zdounky - Admira Hulín 2 : 2, Martinice - Skaštice 2 : 0

Po 17. kole jsou naši hráči na 10. příčce v tabulce OP.