SK Mnetěš

Klubový web na

Spoluhráči.cz klub SK Mnetěš dokumenty a články Konstrukt Mělník - SK Mnetěš 1:2 (0:1,0:1,1:0), 20.11.2010

SK Mnetěš – článek Konstrukt Mělník - SK Mnetěš 1:2 (0:1,0:1,1:0), 20.11.2010

profilové foto Vlastimil Kvis st.
Vlastimil Kvis st.

Konstrukt Mělník - SK Mnetěš 1:2 (0:1,0:1,1:0), 20.11.2010

Vytvořeno:29. 11. 2010, 9:01
Autor:Vlastimil Kvis st.
Anotace:Hráli: Ondra, obrana: Kozák, Komárek, Dobiáš Martin, Sailer Pavel, útok: Sálus Michal, Husák Vladimír, Husák Martin, Hájek, Mleziva, Sálus Jan, Pochman

Až na Lhotku jsou si soupeři hodně výkonnostně vyrovnaní, záleží na drobnostech k vývoji utkání. Sešli jsme se na více než 2 lajny a hráli trpělivě, 2 třetiny čaroval Míra v bráně a když se nám podařilo jít do vedení, měli jsme síly držet soupeře dál od naší brány. V poslední třetině Konstrukt vystupňoval tempo, Danov v 7. minutě snížil na jediný gól a zároveň se sám sebe snížil k nadávání a tak dostal "panenku". Bez nejnebezpečnějšího hráče Konstrukt  ještě šel v závěru do power play, ale obranu, Míru i trochu naše štěstí nepřekonal. Byli jsme 7x oslabení. Ubránili jsme dokonce  2 oslabení 3 proti 5, když jsme dali do hry dokonce 3 obránce. Tentokrát jsme měli málo šancí, ale našli jsme mnohdy ztracenou bojovnost a odhodlání udržet vítězství nad favoritem.