SK Mnetěš

Spoluhráči.cz klub SK Mnetěš dokumenty a články SK Mnetěš - SDH Lhotka 2 : 4 ( 1:1,0:2,1:1 )

SK Mnetěš – článek SK Mnetěš - SDH Lhotka 2 : 4 ( 1:1,0:2,1:1 )

profilové foto Vlastimil Kvis st.
Vlastimil Kvis st.

SK Mnetěš - SDH Lhotka 2 : 4 ( 1:1,0:2,1:1 )

Vytvořeno:18. 11. 2010, 0:48
Autor:Vlastimil Kvis st.
Anotace:Branky: Mleziva, Pochman - Pokorný, Straširybka, Kovařík, Kolář. Vyloučení: 4 : 6, když v jednom ze tří oslabení M. Sálusem jsme inkasovali.

Hráli: brankář Ondra,
Obránci Komárek, Topol, Dobiáš Martin a Kozák,

Útočníci - 1. útok: Sálus Michal, Husák Vladimír, Mleziva,
              2. útok: Černý, Pochman, Sailer Vlastimil

Proti nejsilnějšímu soupeři jsme se nedostávali do mnoha šancí, pokoušeli jsme se více střílet a dorážet. Do vedení však se dostala Lhotka a měla tak psychologickou výhodu. Už jsme prohrávali na začátku 3. třetiny 1:4, rychle jsme vstřelili 2. a v polovině třetiny i 3. gól, který však pro ofsajd nebyl uznán. Zbytek utkání si již soupeř pohlídal a blíže k bráně moc nepouštěl. Nejlepším naším hráčem byl J. Ondra v brance, zlikvidoval mnoho střel hlavně z blízka.