Najdi si spoluhráče, vytvořte si virtuální klubovnu!
Fulltextové vyhledávání
 
Spoluhráči.cz kraj Středočeský okres Nymburk zprávy z regionu

okres Nymburk – Zprávy z regionu

Zprávy z regionu

Dohraje se basketbalová Liga mistrů v září?

Datum: 31. 3. 2020, 13:00

Basketbalová Liga mistrů stále řeší, zda a jakým způsobem bude dohrávat sezonu 2019/20, kterou přerušila epidemie koronaviru. Momentálně nejdiskutovanějším řešením je uspořádání finálového turnaje Final Eight pro osm čtvrtfinalistů a to až v září, kdy by normálně probíhaly přípravy na novou sezonu. Český mistr ERA Basketball Nymburk, proto který je postup mezi osm nejlepších celků historickým úspěchem, by podle výkonného ředitele Ondřeje Šimečka raději viděl jiná řešení.

Zkušený Matěj Brabec se těší zpět na zelený pažit

Datum: 31. 3. 2020, 10:42

/ROZHOVOR/ Jako fotbalista toho má mnoho za sebou. Zahrál si druhou ligu, potkal se se slavnými hráči. Nyní ale zažívá zcela novou situaci – stejně jako všichni ostatní. Zkušený fotbalista Slovanu Lysá nad Labem Matěj Brabec doufá, že se vše vrátí brzy do normálu. Nejen fotbalově…

FOTO: Tomáš Hýský vyzývá děti i dospělé: Malujte se mnou!

Datum: 30. 3. 2020, 17:57

Tomáš Hýský není pouze úspěšný sportovec a dlouholetá opora kladenských volejbalistů, ale je také zdatný malíř a nadaný umělec. Do jeho tvorby patří kresby, malby, práce se dřevem, modelování z hlíny, kartonu, ale také casemodding, grafika na PC, KeyShot a mnoho dalších. Nyní přišel s projektem, ke kterému potřebuje malující veřejnost.

Rogič se zabavil vařením, čtením a hraním her

Datum: 30. 3. 2020, 16:02

/ROZHOVOR/ Jedním z cizinců nymburského basketbalového týmu, který odjel do své rodné země, byl také chorvatský borec Roko Rogič. Čas v karanténě trávil cvičení, čtením knih, hraním her a vařením. „Věděli jsme, že jsme opravdu týmem pro velké věci,“ řekl před odjezdem Rogič.

Neznám vás odněkud? Kaberle rozváží jídlo

Datum: 29. 3. 2020, 19:57

V centru Toronta sídlí celá řada luxusních restaurací. Okolní ulice jsou známy jako jedna z nejprestižnějších (a nejdražších) adres v největším městě Kanady a místní podniky obvykle nemají o zákazníky nouzi. Jenže pandemie nemoci Covid-19 si i tady (stejně jako u restaurací v Česku) vybírá daň: jediný způsob, jak dostat jídlo k zákazníkům, teď zůstává dovážka.

Jak Čupr s Otepkou zaskočili Spartu. Bylo to jedno velké divadlo, vzpomíná Huňa

Datum: 29. 3. 2020, 15:35

Příbram doma porazila Spartu pouze jednou v historii. Stalo se tak 2. dubna 2005, kdy zvítězila 3:1. I díky nezapomenutelnému signálu, po kterém skóroval Rudolf Otepka.

Byly u toho kamery. Poděbrady šokovaly Velim

Datum: 29. 3. 2020, 14:30

Minulý čtvrtek 26. března to byly přesně tři roky, co se odehrálo fotbalové utkání krajské I.A třídy mezi celky Velimi a Bohemie Poděbrady. Zápas se dá nazvat jako derby. Jenže tento duel byl okořeněný tím, že se odehrál v přímém přenosu České televize v rámci projektu Můj fotbal. Nedělní dopolední střetnutí navštívilo 760 natěšených diváků.

Hayden Dalton: Mrzí mě, že to skončilo takhle

Datum: 27. 3. 2020, 14:30

/ROZHOVOR/ Je dalším z řady cizinců v nymburském basketbalovém týmu, který v době sportovní přestávky způsobené koronavirem odcestoval domů. Američan Hayden Dalton z toho nadšený nebyl. „Jsem z toho smutný, především proto, že jsme nemohli dokončit rozdělanou práci. Vedlo se nám opravdu dobře,“ řekl třiadvacetiletý basketbalista českého mistra.

Po dvou letech tréninku překonala Ondrová národní rekord

Datum: 27. 3. 2020, 8:12

Ze šikovné poděbradské gymnastky se stala velice úspěšná skokanka o tyči. Řeč je o Viktorii Ondrové, která dokázala získat svým skokem titul mistryně České republiky s novým rekordem v kategorii žactva.

Běhej lesy mění termínovku, kvůli epidemii přesouvá závody

Datum: 26. 3. 2020, 15:06

Současná situace změnila každodenní život nás všech. Nikdo přesně nedokáže říct, jak dlouho bude trvat koronavirová epidemie, ani jak dlouho bude Čechy držet doma. Proto se organizátoři velké sportovní akce Běhej lesy rozhodli, že první čtyři závody seriálu s ohledem na bezpečnostní opatření přesunou na náhradní termíny. Nový termín čeká Lednici, Karlštejn, Vysočinu a Slavkovský les.  

Knobloch se dočkal ligy, ale virus ho přibrzdil

Datum: 26. 3. 2020, 7:00

/ROZHOVOR/ Do sedmadvaceti čekal na svou ligovou premiéru Milan Knobloch. Brankář Liberce se dočkal loni v prosinci, kdy navíc vynuloval soupeře z Karviné. Teď odchovance Městce Králové a specialistu na MOL Cup (Liberec dostal do jarní části) zasáhla stejně jako ostatní sportovce koronavirová krize. S opatřeními ale souhlasí.“Musí být tvrdá,“ říká jasně brankář.

Hankins odjel domů. Je na prd, že všechno skončilo tak brzy, říká

Datum: 25. 3. 2020, 15:02

/ROZHOVOR/ Vzhledem k aktuální situaci s koronavirem, ukončení Kooperativa NBL a zpřísňujícím se opatřením v USA se basketbalista nymburského mistra Zach Hankins rozhodl odcestovat zpět domů s tím, že je připravený se vrátit, pokud bude jasné, že se Liga mistrů bude dohrávat. Ještě před odletem poskytl krátký rozhovor.

Rozhodčí Ondřej Černý: Myslím si, že se fotbal v upravené formě dohraje

Datum: 25. 3. 2020, 9:53

/ROZHOVOR/ Čtyřicetiletý futsalový a fotbalový rozhodčí Ondřej Černý z Prahy se připravuje dál. Koronavirovou pandemii využívá i k odpočinku od futsalového a fotbalového kolotoče. Podle něj se fotbalové soutěže dohrají, u futsalových už tomu tolik nevěří.

Vítězslav Vaňhal tráví více času na zahradě. A také s vnoučaty

Datum: 25. 3. 2020, 7:45

Je nepřehlédnutelný. A to nejen díky svému kníru. Ale hlavně proto, že fotbalový příznivec Vítězslav Vaňhal z Poříčan objíždí jedno fotbalové utkání za druhým. Jeho víkendy jsou zasvěceny kulatému nesmyslu. „Na fotbal jsem se hrozně těšil,“ truchlí nyní vášnivý fanoušek.

Fotbalisté jdou s penězi o dvacet procent dolů

Datum: 24. 3. 2020, 18:49

Vedení FK Mladá Boleslav se dohodlo s hráči na snížení platů.

Volejbaloví fanoušci poslali do bojů o bednu Kladno, Příbram vyřazena

Datum: 24. 3. 2020, 16:31

Po předčasném ukončení nejvyšší soutěže volejbalistů mají pořadí týmů ve svých rukou fanoušci na sociálních sítích. Na facebooku a instagramu Uniqua extraligy mužů už rozhodly hlasovací bitvy o kvartetu semifinalistů.

Fuksa neskrývá zklamání: Doufal jsem...

Datum: 24. 3. 2020, 16:28

/ROZHOVOR/ Olympiáda se odkládá, přitom kanoista Martin Fuksa, jedno z nejžhavějších českých želízek v Tokiu ještě v tomto týdnu doufal, že se uskuteční a dál se tvrdě připravuje. "Hodně mě to mrzí. Do poslední chvíle jsem doufal, že se to nějak vyřeší a že za čtyři měsíce se olympiáda uskuteční. Člověk samozřejmě všechny důvody chápe, ale to prvotní zklamání je veliké," neskrýval zklamání dvojnásobný mistr světa v Nymburka.

Fotbal Živnůstkovi chybí. Má ale více času na přítelkyni

Datum: 24. 3. 2020, 15:24

/ROZHOVOR/ Je oporou zadních řad nováčka krajské I.B třídy z Kněžic. A není to tak dávno, co fotbalista Tomáš Živnůstka oblékal dres poděbradské Bohemie. Po letním postupu domovských Kněžic se vrátil, aby pomohl soutěž udržet. Jenže jeho tým nasbíral na podzim jen osm bodů a je v tabulce skupiny C úplně poslední. A nyní se neví, zda bude sezona vůbec kvůli šířící se nákaze koronaviru pokračovat.

Trénuj s repre MTB! Projekt nejlepších reprezentantů pro veřejnost

Datum: 24. 3. 2020, 13:59

Reprezentační tým horských kol v pondělí 23. března spustil svůj projekt „Trénuj s repre MTB!“. Cílem projektu je nejenom přiblížit trénink vrcholových sportovcům v dnešních složitých dnech, ale především motivovat širokou veřejnost k pravidelné sportovní aktivitě bez ohledu na to, že naše tréninkové podmínky nejsou plnohodnotné a většina z nás je nucena pobývat v domácím prostředí bez možnosti jít si zasportovat ven bez omezení.

Proběhni.se se přesouvá na podzimní termín 3. října

Datum: 24. 3. 2020, 10:01

Zdraví na prvním místě, tak tomu bylo u charitativního projektu Proběhni.se od jeho začátku, a nejinak tomu je i v době, kdy Česko podléhá přísným karanténním opatřením kvůli koronavirové pandemii.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace