Najdi si spoluhráče, vytvořte si virtuální klubovnu!
Fulltextové vyhledávání
 
Spoluhráči.cz kraj Vysočina okres Pelhřimov zprávy z regionu

okres Pelhřimov – Zprávy z regionu

Zprávy z regionu

Mazáč odmítl Rakousko, chce nahoru s Pelhřimovem

Datum: 2. 4. 2020, 12:43

Na podzim rozdal hned devatenáct střeleckých vizitek, přesto jen málokdo ví, jak se správně jmenuje. „Jsem s dlouhým a, ale ve fotbalovém prostředí je to jinak. Na registračce mám krátké,“ vysvětluje nejlepší střelec krajského přeboru Tomáš Mazáč.

Fencl: Postup s Bystřicí bylo nejhezčím fotbalovým obdobím

Datum: 2. 4. 2020, 10:10

/SERIÁL/ Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2012, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Bystřice nad Pernštejnem.

Bývalý útočník Tecl se na hokej jen dívá. Chodí běhat a prodává auta

Datum: 1. 4. 2020, 10:36

Za pukem už se nehoní. Jedna z nejvýraznějších postav pelhřimovského hokeje minulých let vyměnila sporty. „Před dvěma lety jsem začal víc běhat. Zrovna teď jsem přiběhl domů,“ svěřil se do telefonu osmačtyřicetiletý bývalý útočník Martin Tecl.

Kaplan: Chtěl jsem Polné vrátit to, že mě vychovala

Datum: 31. 3. 2020, 13:32

Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2011, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Slavoje Polná.

Ostrov byl suverénní, Pelhřimov na jaře hodně ztrácel

Datum: 31. 3. 2020, 13:31

Na poslední dvě kola v krajských soutěžích stolních tenistů už nedošlo, sezóna skončila předčasně. V divizi se z postupu raduje C tým Havlíčkova Brodu.

Zeman: Bylo znát, že se tady rodí výjimečná generace

Datum: 30. 3. 2020, 11:11

/SERIÁL/ Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2010, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Vrchoviny.

Basketbal mi teď moc chybí, svěřuje se pohybově handicapovaný Havel

Datum: 30. 3. 2020, 10:03

Moc radostí na světě nemá. Šestadvacetiletý Václav Havel z Pelhřimova sice do vínku dostal slavné jméno, ale jinak se s ním osud moc nemazlil. Kvůli dětské mozkové obrně se jen těžko pohybuje, ale sport miluje. V basketbalové hale své Sojky vydrží sledovat hodiny.

Fotbalový Perleťový pohár nejspíše čeká roční pauza

Datum: 29. 3. 2020, 13:31

Hrát se s velkou pravděpodobností nebude. Na vině ale není jen pandemie koronaviru. Proti pořádání už sedmaosmdesátého ročníku Perleťového poháru fotbalistů se staví i jiné důvody

Ice Ladies v Kanadě uspěly. Skvělý zážitek, pochvaluje si Eva Adamová

Datum: 29. 3. 2020, 9:47

Rybníkový hokej. Zajímavé sportovní odvětví, které v posledních letech přineslo na Vysočinu hned dva tituly světových šampionů. Letos se mužům tolik nedařilo, zastoupily je ale něžnější kolegyně. Do čtvrtfinále se probojoval tým Prague Ice Ladies, v jehož dresu nastupovala i jihlavská hokejistka Eva Adamová.  

OBRAZEM: Pelhřimovští taekwondisté makají v domácích podmínkách

Datum: 28. 3. 2020, 9:35

Jedou stále naplno. Tělocvičny mají sice zavřené, ale drtivá většina členů pelhřimovské klubu SK Taekwondo Lacek dře v domácích podmínkách.

Náctileté kuželkářky táhly Jihlavu k pohodové záchraně

Datum: 27. 3. 2020, 10:42

Prvoligový nováček neměl sice podle věkového průměru tu úplně nejmladší soupisku v soutěži, ale jeden primát jihlavské kuželkářky přece jen získaly. Vsadily hned na tři náctileté hráčky a ty jí pomohly k celkem pohodové záchraně. Jak se vidí členky party „DDM“ vzájemně?

Každý je teď na fotbal natěšený, tvrdí Holenda

Datum: 26. 3. 2020, 13:41

Pár chalup a mezi nimi běžci. To je takřka každodenní podvečerní kolorit Speřic, nejmenší obce, v níž se hraje fotbalový krajský přebor Vysočiny. „Fotbal nám chybí. Klukům i mně. Proto jsem tohle období pojal hodně sportovně. Snažím se hýbat, vyběhnout do lesa,“ svěřil se trenér Dálnice Jiří Holenda.  

Moravec: Mužstvo dozrálo, kvalita byla na naší straně

Datum: 26. 3. 2020, 7:50

Jako o favoritovi se o Pelhřimovu šuškalo už v předchozích sezonách. Tentokrát to vyšlo. Do té doby tradiční účastník krajského přeboru poskládal mužstvo, které se sice nevyhnulo výkyvům, ale svou ofenzivní silou bavilo stadiony. Jeho trenér Jiří Cerhan už dnes bohužel není mezi živými.  

Peníze za finále chybí, schodek v rozpočtu ale není zásadní

Datum: 25. 3. 2020, 18:15

Byla to nejen sportovní prohra. Neuskutečněné finále jihočeské Krajské ligy proti Soběslavi má zásadní dopad i na finanční kondici pelhřimovského hokejového klubu.

Nejvyšší soutěž by už stolním tenistům HB Ostrov utéci neměla

Datum: 25. 3. 2020, 12:08

Stolní tenisté HB Ostrov před posledními čtyřmi koly 1. ligy vedou tabulku. Za normálních okolností by už v těchto dnech pomalu chystali šampaňské na oslavu postupu do nejvyšší soutěže. To ale bude v lednicích určitě déle.

Herec a hokejový manažer Martin Dejdar: Olymp? Mám tam samé rebely

Datum: 25. 3. 2020, 12:08

Herec, moderátor, bavič, ale také hokejista. Martin Dejdar je opravdu mužem mnoha tváří. Jednou z jeho oblíbených činností mimo umělecké aktivity je právě lední hokej. Byl ústřední postavou seriálu Poslední sezona, je aktivním manažerem týmu HC Olymp, v jehož dresu spolu se svými kolegy rozdává radost po celé republice. Nemohl proto chybět ani na nedávné hokejové exhibici v Jihlavě u příležitosti šedesátých narozenin Oldřicha Válka. Po utkání přiznal, že do Jihlavy se vrací rád. „Každá akce tady je úžasná,“ potvrdil v rozhovoru.

Zeman: Hráči se nespokojili se skromnými cíli

Datum: 25. 3. 2020, 8:11

Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2008, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Ždírce nad Doubravou.  

Pelhřimovský hokejista Marek Hadrava se bál, že si ho spletli s bráchou

Datum: 24. 3. 2020, 12:05

Bezpochyby patřil mezi nejobávanější útočníky jihočeské Krajské ligy hokejistů. Přesto bylo vítězství v anketě trenérů klubů o nejlepšího hráče soutěže pro pelhřimovského Marka Hadravu překvapením. „O anketě jsem vůbec nevěděl a první, co mě napadlo, že si mě spletli s bráchou,“ svěřil se.

Nebylo zbytí. Odsun šampionátu komplikuje situaci, říká šéf plavců Ryška

Datum: 24. 3. 2020, 10:12

Lavina zrušených či odložených sportovních akcí pokračuje. Kontinentální šampionát v plaveckých sportech v Budapešti měl zabukován termín 11. až 24. května, ale stejně jako další velké akce ho organizátoři přesunuli na pozdější termín. Ten byl stanovený na druhou polovinu srpna, což však působí velké komplikace. Toho si je dobře vědom i předseda Českého svazu plaveckých sportů Petr Ryška.

Soural: Jednu chvíli to vypadalo, že nikdo nechce postoupit

Datum: 24. 3. 2020, 7:46

/SERIÁL, ROZHOVOR/ Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2007, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Havlíčkova Brodu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace