Najdi si spoluhráče, vytvořte si virtuální klubovnu!
Fulltextové vyhledávání
 
Spoluhráči.cz kraj Ústecký okres Chomutov zprávy z regionu

okres Chomutov – Zprávy z regionu

Zprávy z regionu

Do Chomutova přijel potrénovat mistr světa ve vzpírání

Datum: 17. 7. 2019, 8:52

Do Chomutova si přijel zatrénovat dvojnásobný juniorský mistr světa, vzpěrač Dominik Oračko ze Sokolova. Šestnáctiletý vzpěrač letos v březnu získal v Las Vegas tři medaile na Mistrovství světa juniorů do 17 let.

Co čeká na krále Tour? Za třítýdenní dřinu půl miliónu eur

Datum: 16. 7. 2019, 13:20

Tour de France bolí. Každého, kdo ji kdy absolvoval. A je jedno, zda šlo o první ročník v roce 1903 nebo ten probíhající s pořadovým číslem 106. Je to třítýdenní peklo v sedle. Ten, kdo v Paříži stane letos na nejvyšším stupni, obdrží finanční prémii 500 tisíc eur (přibližně 12,5 milionu korun).

Futsalový CHLMF CUP poprvé ovládl Baník Chomutov

Datum: 16. 7. 2019, 11:00

Už po čtyřiadvacáté se do Starého Březence sjelo 32 futsalových týmů z celých Čech. Po dva dny tu bojovaly o vítězství týmy nejen z Chomutovska, ale také z Mostu,Teplic, Plzně a Prahy. Nejcennější trofej si nakonec vybojoval historicky vůbec poprvé tým FC Baník Chomutov.

Komisaři FIA: Závodní víkend NASCAR v Mostě splnil kritéria na výbornou!

Datum: 16. 7. 2019, 8:17

Významného ocenění sportovní úrovně závodního víkendu OMV MaxxMotion NASCAR Show, který na konci června uspořádal mostecký autodrom, se nyní dočkali jeho organizátoři. Přítomní komisaři Mezinárodní automobilové federace (FIA) v závěrečné zprávě akci vyhodnotili jako velmi vydařenou, a to i s poukazem na extrémně horké počasí. Za pozitivní označili zejména kompetentnost zaměstnanců sportovního odboru autodromu, jejich bezproblémovou komunikaci s činovníky a precizní a včasné předávání všech důležitých informací týmům a jezdcům.

Domestici. Ti, kteří nejen na Tour de France dělají černou práci

Datum: 15. 7. 2019, 14:39

V pelotonu se jim říká domestici. Někdy taky nosiči vody. Jsou to cyklisté, kteří skoro nikdy nic velkého nevyhrají, ale hrají klíčovou roli při vítězstvích těch největší hvězd, což platí i pro Tour de France. Bez domestiků by lídři týmů byli nuloví. 

Domestici. Ti, kteří nejen na Tour de France dělají černou práci

Datum: 15. 7. 2019, 14:39

V pelotonu se jim říká domestici. Někdy taky nosiči vody. Jsou to cyklisté, kteří skoro nikdy nic velkého nevyhrají, ale hrají klíčovou roli při vítězstvích těch největší hvězd, což platí i pro Tour de France. Bez domestiků by lídři týmů byli nuloví. 

FOTO: Teplické béčko ve Spořicích padlo s Bischofswerdaerem

Datum: 15. 7. 2019, 8:28

Ve Spořicích se opět představili fotbalisté Teplic. Poté, co áčko nedávno porazilo v přípravě Sokolov, hostil stadionek na Chomutovsku přípravný duel béčka s německým mužstvem  Bischofswerdaer FV 08. Hosté byli úspěšnější, vyhráli 2:1. 

Jakub Štemberk plaval na mistrovství Evropy semifinále

Datum: 14. 7. 2019, 10:16

Chomutovský plavec Jakub Štemberk ukázal na mistrovství Evropy skvělou formu, která mu vynesla jedenácté místo na 200 metrů polohově.

Softbalistky z Beavers Chomutov slaví další stříbro z mezinárodního turnaje

Datum: 12. 7. 2019, 10:33

Softbalistky z Beavers Chomutov si počátkem července zahrály výborný softball na oblíbeném turnaji Summerdays v italském Castions delle Mura, odkud si odvezly stříbrný pohár.

Slavná Tour de France ve stínu skandálů a tragédií

Datum: 11. 7. 2019, 16:06

Skandály provázejí Tour de France již od jejího založení v roce 1903. Ať už je to doping, podvádění či sabotování soupeřů, takřka každý ročník Tour si prošel nějakou kontroverzí. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější a nejzásadnější z nich, jež utvářely tento legendární závod do podoby, kterou dnes známe.

Nová sezona v kraji: Perštejn začne doma, Kadaň jede za soupeřem

Datum: 11. 7. 2019, 8:24

Přesně za měsíc se naplno rozběhnou boje v nové sezoně nejvyšší krajské soutěže.

Fenomén Tour de France. Proč je královnou cyklistiky?

Datum: 10. 7. 2019, 12:30

Tour de France je jednou z nejsledovanějších sportovních událostí roku. Směle se může měřit s fotbalovými šampionáty, tenisovým Wimbledonem a dalšími giganty. Když se sportovního analfabeta zeptáte, jestli zná něco z cyklistiky, většina odpoví, že Tour de France. Takový je to fenomén.

Může Česko vychovat vítěze Tour de France? Každý by tomu rád věřil

Datum: 9. 7. 2019, 15:16

Český cyklista nikdy v historii nevyhrál slavnou Tour de France, ani se tam nepostavil na pódium. Nejlepším výsledkem je 5. místo Romana Kreuzigera z roku 2012. Je vůbec reálné, že se Česko jednou dočká šampióna, který bude schopen vyhrávat Tour?

Sekretář Rutar: Staly se věci, po kterých jsem nemohl mlčet

Datum: 9. 7. 2019, 8:42

Degradace, výsměch, ostuda. Nejen tato slova provázela fotbalisty trmického A-týmu v poslední sezoně I.B třídy. Klub si totiž o zimní přestávce stanovil plán, že tápající „áčko“ v kraji vymění za rezervu, která se prala o prvenství v okrese.

Okresní přebor Chomutovska startuje na konci srpna prvními zápasy

Datum: 8. 7. 2019, 17:16

Na konci srpna startuje na Chomutovsku fotbalový přebor. Ten se opět bude hrát ve dvou skupinách - východ a západ.

FOTO: Borci se horka nezalekli a pokořili 40. Chomutovskou hodinovku

Datum: 7. 7. 2019, 13:22

V Chomutově se v sobotu 6. července na atletickém oválu běžela tradiční Chomutovská hodinovka s číslovkou 40. Za příměho slunce a teplotou vzduchu přesahující 26 °C se závodu zúčastnilo 22 běžců ve věku od 10 do 76 let.

Příprava: Na Chomutov teď čekají Kanonýři z Kladna

Datum: 7. 7. 2019, 9:01

Dva přípravné zápasy mají za sebou a pořádnou porci dalších ještě před sebou. Hráči Florbalu Chomutov se pečlivě chystají na novou sezonu. V dalším přípravném duelu, který je čeká za dva týdny, narazí venku na dobře známý tým Kanonýři Kladno, se kterým změří síly v neděli 21. července. 

Hokejista Milan Antoš: Nikdo už neví, jak dál. Pořád se jenom kecá

Datum: 6. 7. 2019, 5:40

/ROZHOVOR/ Vstřelit gól, vybruslit do středního pásma a ukázat na jmenovku na dresu. To bylo svého času poznávací znamení hokejisty Milana Antoše, který v druhé polovině kariéry působil v Ústí nad Labem, Mostě a Litoměřicích.

Hokejové Trhače čekají v přípravných zápasech i derby

Datum: 5. 7. 2019, 8:52

Hokejoví Trhači Kadaň už znají rozpis svých přípravných zápasů před novou prvoligovou sezonou. Je v nich i několik derby. Kadaňský klub přehled klání, které startuji na konci měsíce, zveřejnil na svých facebookových stránkách.

Basketbalistka Chomutova Salačová: ŽBL bude přínosem i pro celý kraj

Datum: 4. 7. 2019, 5:16

Kádr pro Ženskou basketbalovou ligu (ŽBL) má trenér chomutovských Levhartic Tomáš Eisner kompletní. Minimálně svou postavou v něm bude vyčnívat pivotka Naďa Salačová, která za Levhartice nastupovala už v předchozích dvou sezonách ve 2. lize. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace