Najdi si spoluhráče, vytvořte si virtuální klubovnu!
Fulltextové vyhledávání
 
Spoluhráči.cz kraj Zlínský okres Kroměříž zprávy z regionu

okres Kroměříž – Zprávy z regionu

Zprávy z regionu

Chropyňská stolně tenisová jednička Filip Král zajišťuje gumičky na šití roušek

Datum: 2. 4. 2020, 13:12

Filip Král na letošní stolně tenisovou sezonu určitě nebude rád vzpomínat. Největší opora třetiligové Chropyně sice spolehlivě sbírala pro svoje družstvo body, jeho tým ale sestup do divize už neodvrátí.  

Koronavir mě nezastaví, budu hrát až do padesáti, hlásí nestárnoucí Martin Hanus

Datum: 2. 4. 2020, 11:23

Má stále velkou chuť do fotbalu. Nestárnoucí fotbalový útočník Martin Hanus je přípraven pálit ostrými, koronavirová epidemie je ale momentálně proti. Těšil se, že na jaře opráší po letech spolupráci se svým parťákem Marinem Dombim. Upsal se ambiciózním Zborovicím z kroměřížského okresu. Jeho cílem je vystřílet postup do I.B třídy, tedy pokud se začne hrát.

Vytrvalec Milan Zvonek se věnuje jarnímu úklidu a sází ovocné stromy

Datum: 2. 4. 2020, 9:11

ROZHOVOR/ Měla mu vrcholit příprava na maraton ve Vídni. Místo toho se Milan Zvonek věnuje jarnímu úklidu kolem rodinného domu a sadí ovocné stromky. Jednou z výhod v tomto období je ale skutečnost, že se pětatřicetiletý valašskokloboucký vytrvalec může víc věnovat rodině a ohlédnout se za vydařenou loňskou sezonou.

Američané jsou někdy trochu moc hluční, tvrdí s úsměvem Pančochová

Datum: 1. 4. 2020, 15:45

Daleko od lidí, ve městě Breckenbridge, v údolí obklopeném horami, překonává nejistou dobu a hlavně karanténu snowboardistka Šárka Pančochová. Česká olympionička má za sebou slušnou sezonu i rychlý úprk z Evropy do Spojených států. V Coloradu chce společně se snoubenkou Kaileen Lareeovou, kterou loni v létě požádala o ruku, přečkat pandemii koronaviru.

V Kroměříži jsem stále doma, hlásí rodák Jergl

Datum: 29. 3. 2020, 23:11

Ačkoliv mateřský dres Kroměříže oblékal jen do třetí třídy, doma je stále na Hané. Hokejový útočník Hradce Králové Aleš Jergl má k městu stále citovou vazbu.

Snad se už v květnu budeme prohánět na hřišti, přeje si Zapletal

Datum: 29. 3. 2020, 11:18

Zlínský krajský fotbalový svaz je v těchto dnech zavřený, ovšem funkcionáři „jarním spánkem“ neusnuli.

Zubří bude bojovat za evropské poháry. Otazníky však zůstávají

Datum: 27. 3. 2020, 13:44

Stále nejasný je osud nejvyšších tuzemských házenkářských soutěží. Český svaz sice ve čtvrtek zrušil všechny své soutěže, ale s výjimkou mužské extraligy, ženské Mol ligy a pohárových soutěží. O jejich osudu by měly rozhodnout až příslušné řídící komise.

Gólman Málek: Schválně dostat gól? Skvělá reklama

Datum: 26. 3. 2020, 17:00

Upozornil na sebe už v šestnácti, když schválně na pokyn trenéra inkasoval gól. „Můžu to brát jen pozitivně, byla to skvělá reklama,“ vrací se brzy 18letý brankář hokejistů Vsetína Jakub Málek do září 2018, kdy jeho jméno média skloňovala v souvislosti s aférou kouče Juraje Juríka.  

Po Valmezu se odložila i Rallysprint Kopná. Pojede se na podzim?

Datum: 26. 3. 2020, 10:46

Po úvodních dvou závodech MČR v Rallye, které mělo první dubnový víkend odstartovat klání v okolí Valašského Meziříčí, opatření spojená s koronavirem odkládá i druhý podnik v našem regionu.

Běhej lesy mění termínovku, kvůli epidemii přesouvá závody

Datum: 26. 3. 2020, 9:51

Současná situace změnila každodenní život nás všech. Reagují na něj i pořadatelé atletického seriálu Běhej lesy.

Zlínský plavec Macek: Opatření v USA nejsou tak razantní

Datum: 25. 3. 2020, 22:14

ROZHOVOR/ Zlínský talent čekají v květnu na floridské univerzitě státnice a pak se již chce natrvalo vrátit domů.  

Sportovci ze Zlínska souhlasí s odložením olympijských her v Tokiu

Datum: 25. 3. 2020, 13:30

Jinou zprávu ani neočekávali. I když se sportovci ze Zlínska na světovou akci dlouho dopředu dopředu těšili, vzhledem k současné situaci moc dobře věděli, že jiné řešení vlastně ani není. Proto Deníkem všichni oslovení fotbalisté, stolní tenisté, házenkářky, golfisté, florbalisté nebo volejbalisté odložení olympijských her v Tokiu na příští rok kvůli pandemii koronaviru přivítali.

Snažíme sestavit mužstvo, které by to zase zkusilo, říká sekretář Hulína Klepš

Datum: 22. 3. 2020, 20:22

ROZHOVOR/ Mají za sebou smutný rok 2019. Podzim, který v klubové historii nikdy nezažili. V Hulíně se v první polovině sezony chodilo jenom na mládež, mužstvo dospělých Spartak v současné chvíli nemá.

Matelová je po návratu z Německa v karanténě. Cvičí jógu i tabatu

Datum: 21. 3. 2020, 20:35

Po návratu z Německa má nařízenou čtrnáctidenní domácí karanténu. I přes výrazně omezené možnosti má ale stolní tenistka Hana Matelová pořád co dělat. Aktuální mistryně republiky a nejvýše postavená česká reprezentantka na sobě denně pracuje. Kromě jógy se věnuje také tabatě, posiluje vlastním tělem nebo procvičuje dýchání.

Předseda KFS Brímus: Šance a prostor na odehrání jara zde je

Datum: 19. 3. 2020, 22:07

Start jarní části nejen krajských a okresních fotbalových soutěží je sice v nedohlednu, ovšem šéf regionální kopané Pavel Brímus nesedí se založenými rukami a nejen se svými spolupracovníky hledá různá řešení a plány, jak zachránit odvetnou část.

Věřím, že tlak ustojím a vrátím se ve formě, přeje si judista Klammert

Datum: 18. 3. 2020, 14:08

Na konci minulého a začátku letošního roku se mu příliš nedařilo. V kvalifikaci o postup na olympijské hry v Tokiu začínal být ve složité situaci. Prohrával důležité zápasy, ztrácel tolik potřebné body.

Koronavirus je hlavní téma, bavíme se o tom pořád, přiznává stoper Břečka

Datum: 18. 3. 2020, 11:00

ROZHOVOR/ Díky pandemii koronaviru se fotbal v Evropě hraje už jenom v Rusku, na Ukrajině a také v Turecku. Právě v zemi půlměsíce působí od letošního ledna odchovanec fotbalu v Morkovicích Tomáš Břečka.

Je to trest. Zakázali vše, co miluji, smutní nejvěrnější fotbalový fanoušek

Datum: 16. 3. 2020, 9:33

Dál trpět na všech frontách bude i v příštích dnech nejvěrnější fanoušek divizních fotbalistů Brumova Zdeněk Konečný. Nedobrovolně minimálně o další měsíc déle totiž bude nosit plnovous, ke kterému mu dopomohli hráči jeho milovaného klubu.

Zemřela Dana Zátopková. Legendě českého sportu bylo 97 let

Datum: 13. 3. 2020, 9:12

Český sport přišel o jednu ze svých největších osobností. Ve věku 97 let zemřela Dana Zátopková, dvojnásobná olympijská medailistka v hodu oštěpem, dvojnásobná mistryně Evropy a manželka nejúspěšnějšího českého běžce Emila Zátopka.

Stopku dostal i amatérský fotbal. Co bude dál, se neví. Hrozí i anulování!

Datum: 12. 3. 2020, 20:30

Amatérské fotbalové soutěže se odkládají na neurčito. Včerejší vyhlášení nouzového stavu, který má trvat po dobu minimálně třiceti dnů, může mít za následek také jejich anulování.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace