Najdi si spoluhráče, vytvořte si virtuální klubovnu!
Fulltextové vyhledávání
 
Spoluhráči.cz kraj Zlínský okres Vsetín zprávy z regionu

okres Vsetín – Zprávy z regionu

Zprávy z regionu

Američané jsou někdy trochu moc hluční, tvrdí s úsměvem Pančochová

Datum: 1. 4. 2020, 15:45

Daleko od lidí, ve městě Breckenbridge, v údolí obklopeném horami, překonává nejistou dobu a hlavně karanténu snowboardistka Šárka Pančochová. Česká olympionička má za sebou slušnou sezonu i rychlý úprk z Evropy do Spojených států. V Coloradu chce společně se snoubenkou Kaileen Lareeovou, kterou loni v létě požádala o ruku, přečkat pandemii koronaviru.

Vlach: Snížení platu? Hokej je jediná obživa. Hrál by ještě pod otcem?

Datum: 31. 3. 2020, 18:18

Má za sebou turbulentní sezonu, ve které oblékl tři dresy. Jeden gól za 31 zápasů je důsledkem trápení. Až ve druhé polovině února se dostal do obvyklé pohody, když během pěti zápasů nastřílel hokejový útočník Roman Vlach čtyři góly a posbíral všech sedm kanadských bodů v zelenožlutém dresu.

Legendární Dopita ve Vsetíně skončil. Přijde Vlach, či Stavjaňa?

Datum: 30. 3. 2020, 15:16

Na Lapači se rozloučili s jednou ze svých největších legend. Po čtyřech letech totiž skončil na lavičce prvoligových hokejistů Vsetína hlavní kouč Jiří Dopita. Klub o změně v realizačním týmu informoval na svých webových stránkách.  

Byl jsem hlupák, že jsem se neučil jazyky, přiznává brankář Malina

Datum: 30. 3. 2020, 10:23

Po odchodu kolegy Orsága je jediným v kabině extraligových házenkářů Zubří, jenž má doma dítě školou povinné. I proto jako jediný nyní kromě pracovních povinností, role rodiče a individuální přípravy musí zvládat nemalé nároky na školní přípravu své sedmileté prvňačky Liliany.

Snad se už v květnu budeme prohánět na hřišti, přeje si Zapletal

Datum: 29. 3. 2020, 11:18

Zlínský krajský fotbalový svaz je v těchto dnech zavřený, ovšem funkcionáři „jarním spánkem“ neusnuli.

Nemyslím si, že sezonu dohrajeme, přiznává prezident meziříčských kuželkářů

Datum: 29. 3. 2020, 9:04

Pandemie koronaviru ochromila český sport a kuželky nejsou výjimkou. První liga byla do odvolání pozastavena.

Fotbalista Richard Müller brousí defenzivu Kladerub a věří v záchranu

Datum: 28. 3. 2020, 7:36

Richard Müller válí nejen na fotbalových pažitech, ale pokouší se dobít svět i na poli sportovní žurnalistiky.

Michala Vaculu nezastavila v lásce k fotbalu ani roztroušená skleróza

Datum: 27. 3. 2020, 14:50

Úspěšného mládežnického trenéra Valašského Meziříčí Michala Vaculu nezastavila v lásce k fotbalu ani neočekávaná nemoc.

Zubří bude bojovat za evropské poháry. Otazníky však zůstávají

Datum: 27. 3. 2020, 13:44

Stále nejasný je osud nejvyšších tuzemských házenkářských soutěží. Český svaz sice ve čtvrtek zrušil všechny své soutěže, ale s výjimkou mužské extraligy, ženské Mol ligy a pohárových soutěží. O jejich osudu by měly rozhodnout až příslušné řídící komise.

Oboustranný kompromis, komentuje šéf Vsetína snížení platů hráčů

Datum: 27. 3. 2020, 10:19

ROZHOVOR/ K žádným hromadným výpovědím ani v hokejovém Vsetíně nepřistoupili. Přesto už i vedení valašského prvoligového klubu přistoupilo k prvním ekonomickým opatřením kvůli šířící se pandemii koronaviru, která ukončila veškeré rozehrané sportovní soutěže včetně Chance ligy.

Florbalisté v Rožnově pod Radhoštěm zrušili tréninky už na začátku března

Datum: 26. 3. 2020, 22:39

ROZHOVOR/ Prvoligoví florbalisté Rožnova pod Radhoštěm měli hrát od polovin března play down o udržení v soutěži. Výkonný výbor florbalového svazu ale 13. března ukončil ve všech soutěžích sezonu. V praxi to znamená, že z letošního ročníku první ligy nikdo nesestupuje a ani do ní nikdo nepostupuje. Celý rožnovský klub včetně sekretáře Zbyňka Macury toto rozhodnutí přijal.

Gólman Málek: Schválně dostat gól? Skvělá reklama

Datum: 26. 3. 2020, 17:00

Upozornil na sebe už v šestnácti, když schválně na pokyn trenéra inkasoval gól. „Můžu to brát jen pozitivně, byla to skvělá reklama,“ vrací se brzy 18letý brankář hokejistů Vsetína Jakub Málek do září 2018, kdy jeho jméno média skloňovala v souvislosti s aférou kouče Juraje Juríka.  

Po Valmezu se odložila i Rallysprint Kopná. Pojede se na podzim?

Datum: 26. 3. 2020, 10:46

Rallyový šampionát ruší, respektive odkládá další podniky, dohromady již čtyři. „Velký šampionát“ mělo odstartovat první dubnový víkend klání v okolí Valašského Meziříčí, odložen na neurčito je i druhý regionální podnik.

Běhej lesy mění termínovku, kvůli epidemii přesouvá závody

Datum: 26. 3. 2020, 9:51

Současná situace změnila každodenní život nás všech. Reagují na něj i pořadatelé atletického seriálu Běhej lesy.

Zlínský plavec Macek: Opatření v USA nejsou tak razantní

Datum: 25. 3. 2020, 22:14

ROZHOVOR/ Zlínský talent čekají v květnu na floridské univerzitě státnice a pak se již chce natrvalo vrátit domů.  

Sportovci ze Zlínska souhlasí s odložením olympijských her v Tokiu

Datum: 25. 3. 2020, 13:30

Jinou zprávu ani neočekávali. I když se sportovci ze Zlínska na světovou akci dlouho dopředu dopředu těšili, vzhledem k současné situaci moc dobře věděli, že jiné řešení vlastně ani není. Proto Deníkem všichni oslovení fotbalisté, stolní tenisté, házenkářky, golfisté, florbalisté nebo volejbalisté odložení olympijských her v Tokiu na příští rok kvůli pandemii koronaviru přivítali.

Rána pro Zubří. Tahoun Řezníček opět odchází

Datum: 25. 3. 2020, 7:39

Těžkým obdobím prochází zuberská házená. Po loňském propadáku se letos opět natahovala po medaili, ovšem rozehraná sezona podle všeho bude kvůli koronaviru předčasně ukončena. Navíc po roce na Valašsku ohlásila další odchod za zahraničním angažmá zuberská nejúdernější spojka Tomáš Řezníček.

Zpověď fotbalisty: O platech hráčů i dluzích. Klubu nechal padesát tisíc

Datum: 23. 3. 2020, 14:05

ROZHOVOR / Dobrovolně se vzdal dlužných až padesáti tisíc korun. Aby měl klid. Už se nechtěl handrkovat, otrávil ho i profesionální fotbal, který se mnohdy „profi“ jen tváří. Osmadvacetiletý fotbalový útočník Marian Kovařík po svém návratu do mateřského divizního Vsetína ve své zpovědi popsal zákulisí české kopané.  

Jiřího Vaculína nevykolejí zavřený bar. Jde hlavně o zdraví

Datum: 21. 3. 2020, 17:22

ROZHOVOR/ Skvělou futsalovou sezonu prožil v dresu nováčka Bar Bory Bory Vidče v okresním přeboru Jiří Vaculín. Tým skončil na výborném pátém místě a Vaculín byl s 13 brankami spolu s Petrem Špůrkem nejlepším střelcem týmu.  

Předseda KFS Brímus: Šance a prostor na odehrání jara zde je

Datum: 19. 3. 2020, 22:07

Start jarní části nejen krajských a okresních fotbalových soutěží je sice v nedohlednu, ovšem šéf regionální kopané Pavel Brímus nesedí se založenými rukami a nejen se svými spolupracovníky hledá různá řešení a plány, jak zachránit odvetnou část.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace