Běleč

Klubový web na

Spoluhráči.cz klub Běleč dokumenty a články slavné vítězství červených - žlutí jako jasný favorit zklamali!

Běleč – článek slavné vítězství červených - žlutí jako jasný favorit zklamali!

profilové foto Petr Tomek
Petr Tomek

slavné vítězství červených - žlutí jako jasný favorit zklamali!

Vytvořeno:31. 3. 2008, 10:40
Autor:Petr Tomek
Anotace:červení slavně vítězí...aneb bude jim nové hřiště svědčit

ŽLUTÍ               ČERVENÍ

7 (2)                            12 (4)

V historicky prvním oficiálním utkání na novém hřišti se obě mužstva sešla v hojném počtu! Červených dokonce o jednoho více než žlutých, což bylo s ohledem na předešlou praxi dosti překvapivé...

Začátek zápasu patřil jasně červeným, kteří se také po zásluze radovali z prvního gólu. Vsítil ho Zelenka, když si pohotově doběhl(nebo spíše došel :-)) pro odražený a míč a s přehledem ho umístil.. Červeným se potom podařilo zvýšit na 2:0 po rychlé akci Lukáše z pravé strany, kterou zakončil Štěpoň. Žlutí ale nesložili zbraně a zlepšenou hrou vyrovnali na 2:2 po krásných střelách Hemyho a Knedlika... Před koncem prvního poločasu ale přišly rozhodující chvíle utkání - vydařená střela Zdendy Veselky opět vrátila vedení k červeným a zvláště povedený roh Zelenky, který napálil míč do ohně před bránou. Tam míč zasáhl naprosto dezorientovaného kapitána žlutých Hemyho, od něhož se odrazil do branky! Takový moment by zdecimoval i psychycky odolnější mužstvo než jsou momentálně žlutí a tak se druhý poločas (s vyjímkou samotného závěru) už odvíjel pod jasnou nadvládou červených! K vidění bylo ještě mnoho pohledných akcí na obou stranách, včetně několika excelentních zákroků obou brankářů, kteří jinak nebyli z velké brankové úrody příliš nadšeni!

Na hráčích obou týmů bylo sice jasně vidět, že dlouhá zimní pauza jim příliš neprospěla(hlavně fyzicky na tom někteří nebyli nejlépe :-), ale i přesto se hrál poměrně zajímavý fotbal.

Výsledek i předvedená hra by mohl nasvědčovat tomu, že na novém povrchu se konečně bude moci projevit vysoká technická vyspělost červených a ti budou vítězně pokračovat i v dalších zápasech..Žlutí ovšem již prahnou po odvetě a tak se mají diváci na Bělečském San Siru na co těšit....