Spoluhráči.cz klub TJ JM Chodov-žákyně O klubu

TJ JM Chodov-žákyně – O klubu

Jsme tým žákyň TJ JM Chodov.Hrajeme pražskou ligu žákyň divize III momentálně jsme na 7.místě z 10.Kapitánka je Soňa Matoušková.Naše trenérka se jmenuje Anna Kulhánková , která má licenci trenéra C.Je to tým , který má tréninky dvakrát týdně a který se věnuje plně vážně florbalu.Florbal je pro nás sport , který nás baví a hrajeme ho rádi.Uvítáme každého nového člena , který to aspoň trochu umí a když ne , tak se to naučí u nás s velkou pomocí naší trenérky a nás.Žákyně z Chodova jsou do 15 let pak se přestupuje k juniorkám.Většinou když mají juniorky , kterým je 15 a méně čas, přijdou nám pomoct na zápasy.Každý rok se jezdí na letní soustředění , které je většinou na konci srpna.Dresy máme od značky ADIDAS , bílé s modrým znakem Chodova a modrými čísly.Trenýrky máme modré a štulpny máme bílé.

Těšíme se na vás a doufáme že přijdete.
s pozdravem žákyně-TJ JM Chodovsmile