Spoluhráči.cz klub Belzebubova jedenáctka O klubu

Belzebubova jedenáctka – O klubu

Belzebubova jedenáctka je mužstvo hrající malý fotbal (5+1) na umělé trávě v rámci PKFL (pražské klubové fotbalové ligy).

Klub byl založen kdysi dávno před dlouhými a dlouhými časy. Od té doby hraje ligu PKFL už bych řekl že je to už čtvrtá sezona. Torzo klubu přešlo tenkrát z týmu Los Zewlos, který hrál Hanspaulku, byl jsem to já (Hlava), Karel, Eda a Michal Nehera, kteří zůstali až dodnes. Ostatní postupně odcházeli a střídali je noví. Z lidí kteří byli též při zrodu klubu, pokud si dobře pamatuju byl i Danda a snad i Baroš, Felix a Dan. Postupně se přidávali další opory jako Ondra, Radim, Petr Chcáček, Martin Mak popřípadě další stabilní opory kádru. Pokud mám pro připomenutí jmenovat několik významných hráčů, kteří prošli naším klubem a v současnosti už válčí na jiných polích, byli by to zejména Martin Vinš, Trevor, Pepa, PP, Saša, Jurgen, Lukáš Malenovský. Kromě stabilních opor v týmu kteří již byli jmenováni výše, s námi občas hrajou hráči, bez kterých bychom se často ani nesešli. Například Smrťák, Mira, Špína, Vlasta, Dan Borský, Palačinka, Venca Dřevák. Určitě jsem v tom bohatém výčtu hráčů na někoho zaponěl, bylo jich dost, paměť moc neslouží a někteří s námi hráli opravdu třeba jenom jeden zápas, ale snad to takhle stačí.