Spoluhráči.cz klub Černý balet hk dokumenty a články Ostrý start do nové sezóny

Černý balet hk – článek Ostrý start do nové sezóny

Ostrý start do nové sezóny

Vytvořeno:12. 9. 2010, 14:20
Autor:Marek Brůna
Anotace:Lejšovka 3:4 Černý balet

Tak je za námi první zápas letošní sezóny. Odehrál se 12. září v Černožicích proti Lejšovce. Po nadějných prvních patnácti minutách a průběžném vedení 2:0 (oba góly vsítil Pavel Florián) jsme si mohli myslet, že to bude lehký zápas. Opak byl pravdou. Přestože jsme měli mnoho šancí zvýšit náskok, soupeř ojedinělou akcí snížil na 2:1 a hra se následně vyrovnala. Po špatné rozehrávce a lacinné chybě mé osoby bylo do poločasu srovnáno. A mělo být hůře. V začátku druhého poločasu jsme dostali další gól. Náš místy až hektický nápor vycházel gólově naprázdno a naděje. že si odvezeme tři body klesala. Asi deset minut před koncem zápasu nás však po krásné akci zachránil Patrik Kománek a soupeři uštědřil težkou ránu vyrovnávacím gólem. Další skvělou individuální akci si schovával ještě v rukávu. O tři čtyři minutky později se postavil k rozehrávce přímeho kopu asi dva metry od půlky směrem k soupeřově bráně. Dokonale využil drobného zaváhání soupeřovy obrany a brankáře v rozestavení a nekompromisně uklidil do sítě. Pět minut před koncem jsme vedli 4:3. Zbývající čas jsme se už soustředili na ubránění výsledku a nedělání chyb v zádu, přesto jsme asi dvakrát velmi nebezpečně pohrozili. Konečný výsledek tedy 4:3 pro Černý balet.  Na závěr bych chtěl poděkovat všem zúčastněním za předvedenou hru a za nasazení. Doufám, že stejná chuť hrát a vítězit nám zůstane do dalších zápasů.